Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon tartok attól, hogy ha...

Nagyon tartok attól, hogy ha nem bio-t eszik a babám, rosszat teszek vele. Hogy tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Sajnos nincsen annyi pénzünk, hogy sokáig folytassuk a bio étkezést a babánál, a tartalékainkat éljük fel. Szinte rosszul vagyok a gondolattól, hogy vegyszerezett ételt kapjon. Tudom, más is felnőtt, meg nagyobb problémák is vannak a világon.

Mit tehetnék? Üveges kaját nem adok neki, én főzök. Ráadásul rengeteget eszik...


2013. jún. 4. 17:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Elmondom neked, hogy az itthon kapható bio néven árult cuccok nagy része is ugyan úgy kezelve van mint a többi, semmi baja nem lesz tőle ha simát adsz neki.
2013. jún. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz, ha nem "bio" kaját eszik a gyereked. Én sem hiszek ebben a bio dologban. Az sem az, csak 3x annyiért adják. Maximum az a bio, amit magad termelsz.
2013. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Nem is biztos hogy bio az a bio amit te bio néven veszel az a bio szerintem amit te magad termelsz mert akkor biztos bio...

Semmi baja nem lesz, ha nem "bio-t" eszik!!

2013. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
sosem vettem bio ételt a babának, de üvegest sem. eleinte piacon kendős nénitől, de pár hónap után a sima boltit, a héját persze nem adom, amúgy ok.
2013. jún. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj a babám 99 százalékára, akik szintén nem biót esznek, és valahogy még életben vannak. .)
2013. jún. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire félsz költözz vidékre és folytass önellátó életet, akkor pénzed is marad és olyan bio lesz a megtermelt zöldséged amilyet akarsz. Egyébként meg annyira túl van ez lihegve....
2013. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%
én bio gyümölcsöt/zöldséget veszek, de még annyira kevés kell, hogy ez nem tétel. Később nem tudom, hogy lesz, de akkor sem szeretnék vegyszereset adni. Épp elég az a sok méreganyag, ami más módon kerül majd a szervezetébe
2013. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
olyan helyen dolgozok, ahol bio zöldséget termesztünk. Kéthetente kapunk egy szabadnapot, mert veszélyes bemenni a friss vegyszer miatt :) ennyit a bio-rol.
2013. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
Szőlész-borász vagyok. A bio szőlőt sz.rral permetezzük :-) ez szerintem elég undorító.
2013. jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Most mért pontoztál le? Remélem sokat vásárolsz az én munkahelyemről kitermelt bio zöldségből:) Mert én nem veszek belőle. Csak gondoltam egy hasznos info a bio-ról. Kösz a lepontozást. Egyétek!
2013. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!