Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Tapszer visszautasita...

S. O. S. Tapszer visszautasitas 5 honapos babamnal? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Masfel honapja kezdtuk a hozzataplalast,a tizorai ki van valtva,azzal nincs is gond,220-230gr-okat bevag szepen,de napok ota a tapszer mennyiseg felet,ha bele tudom nagy nehezen eroltetni :( 1 evesre olyan 90 ml-t eszik,ezelott 190-230-at bevagott belole. Mit csinaljak? Kivaltsam az uzsit is, hogy legalabb annyival tobbet egyen? Vagy azt is csak szep fokozatosan lehet?

Koszi!


2013. jún. 5. 10:45
 1/7 krisztivan ***** válasza:
Ha valamennyi tápszert még elfogad akkor nincs baj:-) Vezesd be a túrót,sajtot,joghurtot és azzal a kalcium mennyiséget beviszed neki.Fiam hat hósan dobta el a tápszert(de Ő végleg és egy cseppet se többet) viszont volt még picike anyatej és ezzel elég is volt.Szinte mindent rohamléptekben bevezettem neki.Azóta is jó evő és minden lecsúszik. Lassan 3 éves lesz.Vagy ami még nálunk bevált az a Sinlac nevű "tápszer".Lehet jó sűrűre csinálni és szépen kanalazni,így minden vitamin megvan belőle.
2013. jún. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
5 honaposan nem lesz baja,ha turot meg ilyeneket adok neki?
2013. jún. 5. 11:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem próbáltál más tápszert? Én kb 4-5 fajtát mire meglett ami jó! Ha nem vagy ilyen "új" felfogású anyuka próbáld ki,hogy pici cukrot vagy kakaót raksz bele! Lehet csak az ízét nem szereti! Egy picitől nem lesz baja!
2013. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem gondolkodtam a tapszervaltason,mert 2 hetes kora ota ezt kapja es eddig nem volt semmi gond... Akkor most melyik a jobb,ha beizesitem a tapszert,vagy ha szilarddal etetem? :)
2013. jún. 5. 11:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát próbálkozhat szilárdabbal de most úgysem etetheted csak azzal tápi így is úgyis kell! Pici cukorral próbáld ki ha úgysem jó akkor válthatsz!
2013. jún. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a sinlac nem tápszerhelyettesítő úgy tudom, azok a babák eszik, akik nem ehetik a rendes tápszert.


kérdezd meg erről a dokid.

az én babám is utálja a tápszert, de még anyatejem van valamennyi és hozzátáplálok, 5 hós a babám nekem is.

a gyümölcsbe, zöldségbe tedd a tápszert, v. tejpépbe esetleg

2013. jún. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
cukrot, kakaót tuti nem tennék bele
2013. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!