Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ebből baj?

Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Most tudtam meg hogy terhes vagyok. De előtte szívtam napi max 2 szál cigit. A baba max 3-4 hetes. Ugye nem lehet nagy baja??:(

2013. jún. 5. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, csak ezután ne szívj!
2013. jún. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz attól semmi baja.

Én 5hetes korig szívtam mikor meglattam UH-n azonnal abbahagytam

2013. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja.

Èn is koca bagós voltam, de kirugtak a munkahelyemröl (leépítés) és elszívtam aznap talán egy dobozzal is. Majd haza mentem és azon gondolkodtam, hogy lehetek akár terhes is (már terveztük régóta), és pozitívat teszteletem. Még gyorsan elszívtam egy utolsót, és másnap mondtam a fönökömnek a számunkra jó hírta. Többet nem szívtam.

2013. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem lesz baja, de többet ne szívj.:)
2013. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én még aznap is elszívtam egy szálat, hogy pozitív lett a tesztem, persze, akkor még nem tudtam, gyógyszertárba menet, izgatottságomban :-)

4 hetes terhes voltam akkor, kisfiam mostmár 10 hónapos, semmi baja.

Ne izgulj!!!!!

2013. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, semmi baja nem lesz!!

Gratulálok a picurhoz!

2013. jún. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ennyitől még nem lesz baja, de legalább ti felelősségteljes anyák vagytok, nem úgy, mint egy barátnőm! Már 17 hetes terhes, de még mindig napi 2-3 szálakat elszív!
2013. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!