Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyári babát milyen sapkában...

Nyári babát milyen sapkában kell hazahozni?

Figyelt kérdés
Július végére vagyok kiírva, és fogalmam sincs milyen sapka kell a babára?? Pamutsapka? Kis egyszerű kalap? Vagy a sima, egyszínű nagyon vékony cérnasapka? Mit vegyek neki? Takaróból is vastagabb kell vagy vékony?
2013. jún. 5. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk azt mondták cérna sapka,de ha ilyen jó idő lesz, lehet melegebbre kell váltanunk.

Egy kis polártakaró elég!


Július közepén szülök :))))

2013. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem adtam rá semmit.mondjuk a kórház ajtajától 5 lépésre parkolt a férjem igy felesleges lett volna a 40 fokban mèg sapkát is adni rá. Főleg hogy a gyerekorvos is figyelmeztetett, ne öltöztessem túl mivel nekik még a hõháztartásuk nem allt be.(külföld)
2013. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hétfőn vitte haza ismerősöm a babáját, konkrétan téli sapka volt rajta, meg overál. Szóval időjárás függő nagyban. :)
2013. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Első! Kisfiú vagy kislány? Mekkora? Hogy bírod?

2013. jún. 5. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:
kislány, 34 hetes vagyok,egész jol birom,kisebb csontfájdalmam van,de tul élem......31 hetesen 1600 g-ra becsülték .....neked?
2013. jún. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

32 hetes vagyok, kislány. Súlyt nekem nem mondtak, de hétfői uh-n mondták, nagy baba, 1 héttel nagyobb. BPD:86,8mm, FL:65,2mm.

Aludni nehéz, meg nekem a hasam feszül sokat

2013. jún. 6. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!