Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitenétek? Miben kell...

Segitenétek? Miben kell hazahozni a korházbol egy télen szuletett babát?

Figyelt kérdés

Mindenki mást tanácsol. én arra gondoltam, hogy rugi, nadrág, pulcsi, overáll /ill.télizsák van ráirva a cuccra :) /, ami 56-os méret, de elég nagynak tunik, valoszinuleg nagy is lesz. +kispokroc és igy be a hordozoba a babát.

Mit gondoltok? Vagy tudnátok tanácsot adni, hogy miben hozzam haza? /3percre lakunk a korháztol gyalog/.

Van aki kirohogott, hogy ebben az osszeállitásban akarom hazahozni, ugyhogy most már teljesen tanácstalan vagyok.



2013. jan. 28. 18:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, persze a kissapkát kihagytam. még az is.
2013. jan. 28. 18:07
 2/7 Jégtánc ***** válasza:
Február elején szültem ,body harisnya,plüssrugi ,plüss kardigán, sapka overall,textilpelus letakarni a hordozót.Takarót nem tettem rá extra.5 perc volt kocsival
2013. jan. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én még a hordozóra terítettem egy textilpelust, hogy amikor kijövünk ne lélegezze be rögtön a mínusz 10 fokot. Persze egy kis légzőnyílást csináltunk, amíg odaértünk a kocsihoz.
2013. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi tegnap volt egy hete, hogy hazajöttünk a kórházból. Én is hasonló összeállításban hoztam ki a babámat, de én tettem egy textilpelust a hordozóra, mert elég párás volt az idő.
2013. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor ez annyira talán nem is gáz? Anyosomtol pl. folyamatosan azt hallgatom, hogy polyában kell hazahozni, dehát a hordozoba nemtudom polyában betenni :O
2013. jan. 28. 19:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ezt adnám rá:

pamut r.ujjú body

plüss rugi

harisnya

overál

sapka

Nekünk van hordozóba való plédünk,kifejezetten erre a célra,de ha Nektek nincs,akkor alulra egy pokróc és még betakarnám valamivel,időtől függően.

(mi 62es overálban hoztuk haza,elnyelte a gyereket,aztán olyan hamar kinőtte... :))

Nem baj,ha nagy!

2013. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem ezt a csak pólyában lehet hazavinni és csak abba lehet megfogni, és csak abba jó altatni dolgot el kell felejteni. A dédmama még este 8-kor is felhívott minket anno, hogy ugye a pólyában altatjuk, mert amúgy mi lesz szegény babával. Sokak szerint csak a méregdrága hófehér kis ruhakölteménybe lehet csomagolni a nagy napon, amikor hazatér...

Szerintem amit leírtál az jó, én még azt javaslom, hogy olyan hosszú ujjú bodyt (pamut) és h.u. rugdalózót (plüss) vigyél, ami teljesen kinyitható(body oldalt, rugi középen)és az overallból is az jó, ami vagy dupla cipzárral nyílik és így a teljes eleje lehajtható vagy aminek a cipzárja a feneke aljáig lehúzható. Ezekbe sokkal könnyebb beletenni a babát, akik nem mindig szeretik az öltözködést, és még te sem vagy olyan gyakorlott benne. A hordozóba tegyél alulra vékony plédet, hogy védje a hátát, fenekét. Fejre sapi, rá a kapucni (ha van). Az arcocskája elé hajthatsz sálat is, hogy ne érje a hideg közvetlenül. Jó babázást!

2013. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!