Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most múlt 6 hónapos a fiam....

Most múlt 6 hónapos a fiam. Azt hittem lassan túl vagyunk a hasfájáson. Sajnos 3 hónapos korától tápszeres. Állandóak a kínlódások, kisebb-nagyobb intenzitással. Ki mit mond, van egyáltalán olyan tápszer, ami masszív hasfájós babánál beválik?

Figyelt kérdés

Eddig több próbálkozás után a Beba pro 1-es vált be. De most, hogy elmúlt 6 hónapos, azt már nem kaphatja, a doki dm-es Babylove 2-est javasolt. Mondván, ez szokott beválni a nagy átlagnál. Hát ezek szerint, mi ebbe nem tartozunk bele. Szörnyű napok következtek...ha lehet még rosszabb most, mint az elején volt! Hídba húzza magát és sikongatva bömböl, annyira szenved. Plusz ma evés után kb egy órával, visszajött egy adag kaja belőle (nem büfiztetés közben) Ekkor hívtam a védőnőt. Hipp Bio Combiotik-ot javasolt. Hát nem tudom, hogy be fog-e válni, kb olyan sűrűségű, mint a Milumil volt, ami szintén megkínozta.

Nem tudok másra gyanakodni csak erre a Babylove tápszerre.

Azt észrevettem, hogy néha, mikor cipelem lenyugszik, de sokszor még ez sem segít. Tornáztatni nem is engedi magát, ilyenkor befeszíti a lábacskáit. Hasát ha masszírozom, semmit sem használ. Elején a hasához húzta fel a lábait, amikor a hasát fájlalta, de mostanában nem felhúzza, hanem a bokáinál dörzsöli a lábait de veszettül.Közben tátott szájjal üvölt.

Már benne vagyunk a forgolódós, kúszós időszakban, gyanakodtam még fogzásra is, de látszani az ínyén még nem látszik, hogy nőne a foga.

A hasfájás, sokak szerint akikkel eddig beszéltem, már nem kéne bántsa...

Tejallergiás nem lehet, nincsenek olyan tünetei, csak most ez az erős sírása, és húzódzkodása. Nem tudom, mi másra gondolhatnék, doki védőnő nem gyanakszik semmi másra.



2013. jún. 6. 14:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Az az érdekes, hogy nem mindig nehéz etetni. Van, hogy etetés közben vagy után úgy hátrafeszíti magát, ahogy a tied, de nem minden evésnél/után. Most voltunk dokinál, nem értem miért, de teljesen kizárja a tejallergiát és ilyesmit. Gondolom amiatt, mert a Beba pro1 bevált. Most Beba pro 2 HA-val próbálkozunk, hátha... Ha semmi, akkor Biogaia valamelyik tápszer mellé. Bevált ez valakinek, akinek hasfájós volt a babája?

2013. jún. 7. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!