Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyanítom, hogy a 6,5 hós...

Gyanítom, hogy a 6,5 hós kislányunk hasfájós? Ilyenkor is adhatnék neki Coliefot?

Figyelt kérdés

6 hetes koráig hasfájós volt, de a Coliefnak hála elmúlt. 4 hósan kezdtük a kóstoltatást, néhány hete jutottunk el oda, hogy egész jó adagokat eszik.

Éjjel viszont az utóbbi napokban felnyöszörög álmában, hiába csinálok bármit nem segít. Nyöszörög, közben hallottam, hogy pukizik is, aztán egyszer csak abba hagyja. Ezt újabban 5-6x megcsinálja éjjel. Nappal egyáltalán nem. Arra gondoltam, hogy lehet a hasa fáj? Mit tegyek? Mitől lehet? Mindegy mit adok neki ezt csinálja. Lehet nem is a hasa fáj, csak spontán jöttek a pukik? Fogzásra utaló jeleket nem látok.


2013. máj. 26. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem a colief már nem segítene, mert az a tejcukrot segít megemészteni a csecsemő éretlen gyomrának. itt meg ugye nem ez a helyzet. inkább próbálj bio gaiat, vagy baby calm ot, esetleg mecsek baby-t. ezek természetes cuccok, amik rendbe teszik a gyomrot, segítenek a pukinak.
2013. máj. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

6,5 honaposan mar nem kellene laktat enzim problemanak lenni, ha az van akkor gyermekorvossal kell beszelni. De ha eddig nem volt ilyen tunet akkor vmi a hozzataplalasban van, ami a pukit okozza.

Nezegesd mit eszik es milyen kaja okozhatja..

2014. febr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!