Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? A férjem nehezmény...

Mit tegyek? A férjem nehezményezi hogy nem adom oda az anyjának a 8hós fiunkat, mert nem bízom benne. Ugyanis a sógornőm fiával fáklyaolajat itatott egyszer szörp helyett. Túlreagálom?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én sem adnám oda.
2009. okt. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor válaszold ezt a férjednek.

Egyébként gondolom, nem direkt tette...

2009. okt. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De jó hogy nem csak én látom így.

Úgy vagyok vele hogy jobb félni mint megijedni.Amúgy nincs eltiltva tőle,mert elég gyakran jön.

2009. okt. 8. 14:08
 4/13 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem de te kísérleteznél a saját gyerekeddel?Amúgy gyomormosás lett a vége. 5éves volt.
2009. okt. 8. 14:09
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
"Mem adom oda..." az mit jelent? Vigyázni rá órákig, napokig, vagy a kezébe sem adod? Ha az utóbbi, akkor egy kicsit fura. Egy bakiért nem kéne vezekelnie élete végéig. Légy mellettük, ha a kezébe veszi, én így csinálom. Hosszab időre én sem adom neki, de anyukámnak sem. Majd ha nagyobb lesz.
2009. okt. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bocs a hibáért... "Nem"
2009. okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Persze a kezébe adom csak nem engedem hogy vigyázzon rá.Jó ember meg minden de itt a gyerekem a tét és nem szeretném ha pont nála követne el megint egy ilyen "bakit".
2009. okt. 8. 14:16
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
nehéz dolog.én anyámmal vagyok igy,imádja a 9 hós uncsiját,de képtelen ugy vigyázni rá,mint egy babára.2 végletbe esik,vagy semit nem csinálhat,de szó szerint,mert.. leesik,beüti,megeszi,nem szabad megy folymatosan,meg a vsisitás,a másik meg simán otthagyja a gyereket felügyelet nélkül a lakásba és ki megy a lakásból,nekem nem szól,hogy el megy,a gyerek meg épp csinál amit akar,akkor épp a fürdőbe öntötte magára a vizet,de lehetettvolna benne más is.csak a nagy csendre lettem figyelmes,se anyú se gyerek,aztán a gyerek a fürdőből jött ki anyú meg sehol.szóval igy nem hagyom őket magára,talán ha nagyobb lesz,de akkor meg nagyobb a veszély is.én gondoskodok róla és engem vesznek elő ha valami történik a gyerekkel,nem is beszélve a lelkiismeretről.anyósod biztos 100 szor megkóstól azóta mindent,és jobban figyel,de ha nem érzed biztonságban a babád ne add oda,ha csak az ellenszev van ellene akkor próbálj erőt venni magadon.
2009. okt. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én ezt hamar megoldottam, egyszer ellőttem hogy csak akkor érzem jól magam és a lányomat biztonságban, ha anyukám vigyáz rá. Ha más akkor tiszta dili vagyok, így ezt elkerülve nem is adom senkinek. AZóta valahogy senki nem mondja hogy vigyázna rá.

De tényleg, én csak a szüleimre merem itthon hagyni,pedig anyósommal élünk egy telken, mégis ha olyan van ahova nem vihetem akkor átvisszük anyukáméknak, mert anyósom egyszerűen azt sem tudta mi az a gyerek/ holott a férjem ugye a fia/.

2009. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Te látod, hogy valóban nem képes ellátni vagy csak a félelem beszél belőled mert nem bízol benne. Szerintem melleted is lesz elég balesete majd meglátod. Lehet, hogy a fáklya olajtól nagyobb balesetek is lesznek melletted is sőt a férjed mellett is. Ha csak a szörpös történet miatt nem akarod oda addni akkor szerintem nyugottan add oda. De ha valóban nem tudja ellátni a gyereket mert már öreg akkor ne add oda.Mert ezt az egy esetet túl reagálod.
2009. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!