Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek járólap van a lakásukb...

Akiknek járólap van a lakásukban szinte mindenhol, miben kúszik, mászik a babátok? Vagy nem engeditek a járólapra?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nadrágban, vagy harisnyában.

Ugyanabban, mint a szőnyegen.

Nem fogom átöltöztetni csak azért, mert kijött utánam a konyhába :)

2013. jún. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó mondjuk az én babaám nem tud kijönni utánam a konyhába, mert az emeleten vannak a hálók, + 1 fürdő, szinte mindenhol padlószőnyeg, lent pedig a nappali, és a konyha + fürdő, és itt mindenhol járólap van, most kezd kúszni eddig plédet tettem alá, de már nem megoldás ez sem mert lemegy róla, vagy összegyűri, így kénytelen vagyok mást kitalálni :)) Egyébknt a nap nagy részét lent töltjük.
2013. jún. 8. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lánykám is mászkál rendesen,én harisnyát+nadrágot adok rá,majd ha huzamosabb ideig lesz meleg akkor csak nadrág+zokni!Mert még nincs bent nálunk 40 fok!Tapasztalat se szőnyegen se habtapin nem marad meg!A pelus rendkívül jól szigetel,mert csak addig van 4kézláb amíg el nem ér egy helyre utána csücsül és szigeteli a pelus!:)Nálunk is csak járólap+laminált lap van,csak egy kis szőnyegünk+habtapink van!Semmi problémája nem volt!Szép napot!
2013. jún. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a nappali konyha egybe van járólap van mindegyiknél.

Az én fiam 3hete kezdett el kúsni-mászni már fel is áll én vettem több csomag habszivacsot (pontos neve nemtudom mi)ilyen disney mintásat mindig le van téve neki egyenlőre elég az.

Ha lemegy róla mindig visszateszem de jó nagy lett így ritkán tud lemászni róla.

Én félek hogy felfázik,megfázik nálunk nagyon hideg a járólap

2013. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a ház, mint az előzőnél 8 és fél hós baba.Én is akartam szőnyeget, de nem kell már, mert minden érdekli a babát és nem is szeretném korlátozni.Ha elfárad van a kanapé kihúzva és ott folytatjuk a játékot.Élvezi a szabadságot és ez megnyugtatja,így a járókában is elvan egy 15 percet, amiben eddig utált lenni.nem lesz baja, nem fázik fel, nálunk is hideg a lap, és a belső hőmérséklet kánikulában sem megy följebb, mint 22-24fok.Nem klímás, A+-s házikó.
2013. jún. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!