Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Paraffin olajat rá szabad...

Paraffin olajat rá szabad kenni a baba hajára ill. fejbőrére?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Koszmós? Vagy miért akarod a fejére kenni?
2013. jún. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
koszmóra csak a BABÉ sampon a jó!!
2013. jún. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Régen azt használták koszmó ellen. Már nem ajánlják a kőolajszármazékokat, mert elzárják a pórusokat. Mondjuk én is Johnson's babaolajat használtam, aminek szintén az az alapja. HA "koszmótalanítás" céljából kened rá, szerintem 1-2 alkalomtól nem lesz baja a babának, utána úgyis lemosod samponnal alaposan. A kislányomnak sok, hosszú haja volt, nála többször kellett ismételni, míg lejött.
2013. jún. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg egészségtelen, inkább étolaj vagy olívaolaj (csak, ha pici még a baba, akkor forralni érdemes előtte vagy gyógyszertárit venni). Én a gyógyszertárban vettem étolajat, azt kentem a fürdés után a fejére és kifésültem belőle azokat a részeket. És persze Babe sampont vettem én is, de az nem volt elég önmagában.
2013. jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem koszmó. Inkább olyan mintha hámlana a fejbőre, vagy korpás lenne. A füle mögött ilyen leginkább.
2013. jún. 9. 17:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudod mi az a koszmó? Mert amit leírtál, az annak tűnik. Én jonhsons olajgélt vettem, teljesen eltűntette, egy használat után. Nekem a paraffin olajat a védőnő ajánlotta testápoló helyett. Hát had ne mondjam hogy egy használat után ment a kukába... Babé testápolót használok, teljesen jó, igaz, borsos az ára, de sokáig elég és meg is éri. A koszmót pedig tüntesd el minél előbb mert begyulladhat a baba fejbőre.
2013. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Unokatesóm kisfiánál láttam koszmót és az nem így nézett ki. De lehet hogy az durvább volt.
2013. jún. 9. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!