Van ilyen cumi?

Figyelt kérdés

Van ehhez a Mam cumihoz hasonló,olcsóbb változatban?A kislányom 13 hónapos,10 foga van,és hetente kell neki egyet venni,mert szétrágja.Ebben a hónapban már a harmadikat veszem holnap:(

Nem szoktam spórolni rajta,félreértés ne essék,van itthon Avent,Nuk,és egy másik fajta,a nevét nem tudom,de egyik sem kell neki.Már kivagyok tőle...... [link]


ja,és itt nálunk 950,-ft-ért veszem:(


2013. jún. 9. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a képen a cumirész pont nem látszik, és gondolom az a lényeg,ami a szájában van. Így nehéz lesz segíteni. :) De a DM sajátmárkása ilyen formájú és kb ennyiért 2db-ot kapsz.
2013. jún. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok hülyeséget mondani, de vagy a dm-ben vagy a Müllerben mintha láttam volna saját márkásban hasonlókat.
2013. jún. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A DM sajátmárkás hasonló. 599ft 2 db.
2013. jún. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nemhogy hasonló, de ugyan ez. még a lyukak is. csak nem mintás. nekünk lila van.
2013. jún. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekünk is DM-es Babylove van, 599 Ft 2 db. Ugyanolyan, mint a MAM.

De az egyszínűeket keresd. Vannak DM-esbe mintások is, de azoknak más formájú a cumi részük.

2013. jún. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget,mindenkinek ment a zöld kéz érte.Megyek is a Dm-be :)
2013. jún. 10. 12:34
 7/9 anonim ***** válasza:

az én fiam kiköpte a dm-eset, tehát tuti nem ugyanilyen, legalábbis babaszemmel. (ill. -szájjal) :)

és dm-esből szerintem nincs világítós.

2013. jún. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Ma voltam a Müllerben, annak a saját márkása is ilyen.:) 495Ft 2db.
2013. jún. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Csak gondoltam visszanézek!:DVettem Dm-eset,nem fogadja el:(( Még mondjuk várok vele,hátha megbarátkoznak,most lefekvés előtt kifőztem ,és kb. egy óráig nézegette,dobálta,ha nem nincs mese,továbbra is marad a Mam:)Vagy ha Müller felé járok onnan is megpróbálok venni!

Köszi Mindenkinek!Szép estét!:)

2013. jún. 11. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!