Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az első szülinap? Kiket...

Az első szülinap? Kiket hivtatok meg, mit kapott, hogyan zajlott nálatok? Ha hétköznapra esett elötte vagy utána tartottátok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 09:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Erre én is kíváncsi vagyok!
2013. jún. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a születése napját követő hétvégén tartottuk a banzájt!Mert hétköznap általában mindenki dolgozik.

Családból mindenki meg lett hívva hozzánk, de persze nem mindenki jött el, de azért voltunk egy páran.2 tortát vettem.Amit a lányomnak szántam az túrós volt, olyan Fanta szelet szerű, a vendégeknek gyümölcstorta volt.Lányomnak azért vettem külön, hogy tudjon turkálni benne. :) Élvezte is.Én csináltam még szendvicseket, 2 féle kókuszgolyót(tejes, meggylés..ki mit szeret), volt üdítő.Alkohol nulla, mert ugyebár nem arról szólt hogy leigyuk magunkat.Jót beszélgettünk, lányom kis sztár volt.Nagyon jó volt.Igazi kis családi összejövetel. :)

2013. jún. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Off, de én is! :D Nálunk is hamarosan szülinap...
2013. jún. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ja és kapott valami zenélős izét..nyomkodni lehet és zenél..mondjuk a mai napig utálja! :D Meg építőkockát.Azt a mai napig pakolja. :) (2,5 éves) Tőlünk hintalovat kapott, de kb fél éve használja csak.

2. voltam

2013. jún. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Holnap lesz a fiam 1 éves. Szombaton fogjuk tartani a bulit apukámék kertjében. Ott leszünk mi, anyukám, apu és a felesége, Keresztanyám és egy nagyon jó családi barát. Kap hintát, csúszdás medencét, homokozót, bébi taxit és homokozó készletet. Lesz torta (egy kicsi külön a fiamnak, hogy jól széttúrhassa és egy nagy a felnőtteknek) Már nagyon várjuk.
2013. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi nagymamamákat és papát hívtuk meg , hétvén tartottuk a szülinapi bulit , és kapott plüs játékot, zenélő játékokat kirakost mindenfélét :).
2013. jún. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Családilag volt egy kis torta, kapott pár apróságot..

Aztán külön áthívtuk hozzám a barátnőméket, akiknek hasonló korú gyerkőce volt. Máskor is összejártunk, annyi volt a különbség, hogy most hoztam egy kis tortát is egy gyertyával.

2013. jún. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én Fiamnak csütörtökön lesz a sz.napja,és mi aznap is tartjuk.Lehet fáradtak lesznek akik dolgoznak,de nem érdekel.Én úgyis készülök kajával,sütivel mindennel,szóval nekik nem kell még otthon főzni ha hauamegy,hanem csak jön hozzánk és jól érzi magát.Sztem a szülinap az csak azon az egy napon van.
2013. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez szép gondolat utolsó, de az én férjem 3/6-ra ér haza, a gyerek meg 7-kor fürdik és alszik, szóval a saját szülinapján éppen csak az ünnepelt nem venne részt. Nekem így nem lenne szülinap a szülinap. 5-ös vagyok
2013. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat, "3/4 6-ra". Véletlenül elírtam.
2013. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!