Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája sokáig cicin...

Akinek a babája sokáig cicin aludt el, hogyan oldódott meg végül a dolog? És akkor már utána egyáltalán nem kérte a cicit, vagy még szopizott azért valamennyit?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 21:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Másfél évesen szoktattam le a délutáni alvás előtti ciciről, meg a reggeli ciciről. Ő nagyon nagy függő, mindig cicin aludt el, meg kiskorában még babakocsiban. Csak úgy sikerült, hogy elvettem a reggeli és délutáni cicit egyik napról a másikra, mivel bölcsis lesz és ott nincs cici. Nagyon nehezen tudom elaltatni egyébként délután azóta, csak úgy ha a hasamra fektetetem, ő hason fekszik rajtam, és nagyon halkan éneklek Neki. A legnagyobb gond az, hogy ő azóta egyáltalán nem is akar aludni délután, emiatt elég nagy hisztiket le szokott csapni. Remélem majdcsak hozzá szokik, most 21 hónapos.

2013. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

2 vagyok


nem,nem reménytelen,szerintem ki kell tapasztalni,hogy a Te Babádat mivel tudod megnyugtatni, mi az ami kiválthatja nála a cicit. ez mindenkinél más. Kitartást kívánok Neked! Biztosan a gyermeked is megérti majd,ha folyamatosan magyarázod neki,hogy fáj,ilyesmi! Mint ahogy írtad is,hogy megérti,de aztán megint kéri. Lehet hogy kicsit ellenállóbbnak kell lenned :)

2013. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Igen, lassan de biztosan azért próbálkozom vele.

Szerencsére még nem muszáj leszoknia, mert nem megy bölcsibe, nincs kényszerítő körülmény, ezért nem is erőlködök nagyon, csak próbálom terelgetni.

Azt nem szeretném, hogy az alvás rovására menjen, mert nem valami jó alvó, annyit nem ér az egész, de azért próbálok rá hatni valamennyire.

De azért jó olvasni a siker történeteket :).

2013. jún. 10. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!