Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossmano átverés? Beugrottan,...

Rossmano átverés? Beugrottan, jártatok már így?

Figyelt kérdés
A 0-6 hós gyümölcsök most akciósak, és vettem is a 8 hós babámmnak. Csak itthon láttam, hogy nem adták meg a kedvezményt. Azért mert elmúlt 6 hós?
2013. jún. 11. 18:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Hát kérdező ezek szernt te már ezt tudtad nem? Akkor mi értelme a kérdésnek?
2013. jún. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Elég rosszul érintett, de ez van! A rossmannal tele a cipellőm. Megyek a DM-be.:)
2013. jún. 11. 19:02
 13/29 anonim ***** válasza:
33%

En is jartam mar igy, csak en a fizeteskor rakerdeztem hogy levontak-e. A legjobb az volt hogy kozolte az elado hogy ezt csak akkor tudja megmondani ha mar fizettem a bankkartyaval. Mondtam neki hogy ugye most hulyeskedik, nem gondolja hogy kifizetem ugy hogy nem tudom mennyibe kerul? Hivta a fonokot aki kitalalta hogy nincs kedvezmeny mert nem tartozik a gyerek a korcsoportba.

En is mondtam hogy elvileg 4 de inkabb 6 honaposan kezdodik a hozzataplalas, akkor ez a 0-6 honapig tarto kedvezmeny mire jo? Nem tudtak valaszolni...

2013. jún. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
46%
Én a tejpéppel jártam így, de szerencsére fizetés előtt engem figyelmeztetett a pénztároa. Inkább a Dm-be járok, nem igazán szeretem a Rossmannt.
2013. jún. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
33%
Hát ez elég gáz. Miből gondolják, hogy a 8 hós gyerek nem eheti meg a 6 hósnak cimkézett babakaját? Vagy az akcióhoz oda van írva valahova, hogy csak milyen korú babákra vonatkozik? Ha nincs ilyen kikötés, akkor elvileg kötelesek lennének akciós áron odaadni. Viszont ha van valahol ilyen az apróbetűsben, az szívás.
2013. jún. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak!

Mindig fel van tüntetve az adott terméknél, hogy Rossmanós kártyával akciós csak, szóval teljesen rendben van, még reklamálni sem lehet.

2013. jún. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
66%
Én a pénztárnál szembesültem vele, hogy mivel a gyerek elmúlt 2 éves (2 nappal), már semmilyen rossmanó nem jár neki. Én Müller és Dm párti lettem inkább.
2013. jún. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Miből gondolja a rossmann, hogy egy 8 hós gyerek nem eszik 6 hónapos kortól adható ételt? Eleve később kezdtük a hozzátáplálást, mert anyatejes baba. Egyáltalán nem értek vele egyet, ezért is hagyom a pénzem ezentúl a DM-nél. Ott legalább nincs ez az a megtévesztés. Köszi a válaszokat, én mindenkinek pozitívat adtam.
2013. jún. 11. 20:11
 19/29 anonim ***** válasza:
46%
Elég buta vagy kérdező, ha nem fogod föl, hogy ez nem megtévesztés.
2013. jún. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%

16-osnak:

az tiszta, hogy csak Rossmanó kártyával akciós a cucc. De ha a rossmanó ÁSZF-nél (vagy miafene) van olyan kikötés, hogy csak az adott korú kisgyermekre adott korcsoporthoz tartozó termékekre lehet igénybe venni az akciót, akkor oké, hogy nem jogos. Viszont ha nincs ilyen megkötés sehol, akkor ők mi alapján döntik el, hogy egy 8 hós, elvileg akciókra jogosító Rossmanó kártyával rendelkező nem veheti igénybe a 0-6 hónaposnak való babakeksz, tápszer, üveges kaja akcióit stb. Talán értitek a problémámat...

2013. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!