Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossmano átverés? Beugrottan,...

Rossmano átverés? Beugrottan, jártatok már így?

Figyelt kérdés
A 0-6 hós gyümölcsök most akciósak, és vettem is a 8 hós babámmnak. Csak itthon láttam, hogy nem adták meg a kedvezményt. Azért mert elmúlt 6 hós?
2013. jún. 11. 18:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
87%

Rossmanó ÁSZF:

[link]

szóval ÁSZF szerint jogos volt, hogy nem írták jóvá a kedvezményt, mert adott korú babák kizárólag csak a korcsoportrajukra vonatkozó kedvezményeket vehetik igénybe Eddig nem tudtam, hogy benne van. Majd figyelek.

2013. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
80%
Nincs átverés, a 0-6 hónapos babáknak van akció. Mint már előttem írták, a rendszer tudja mennyi idős a babád. Attól még ehet 4 hónapos kortól adható bébikaját :)
2013. jún. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
87%

Most ez olyan, hogy egyszer mindenki volt diák akkor egész életébe miért nem vehet diákbérlétett?

Ne haragudjatok de én nem is értem miért vagytok ezen felháborodva? Ehetni ehet, mit ahogy a 30. éves is ülhet buszra, de nem vehet diákbérlétett mert már nem jogosult rá.

2013. jún. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
De még mindig nem értem, oké 0-6 hós korig babakaja, kezdjük ott hogy 4hós KORTÓL van babakaja azaz még a 6 hón belüli kicsi is csak azt kaphatja mert a következő kategória 6hós KORTÓL ..és igen én is azt gondolnám hogy a 0-6 hós gyümölcsök az akciósak akkor igen is vehetek olyan ammire az van írva h 6 hós KORTÓL hiszen a gyerekem 8 hós
2013. jún. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja én is így jártam. Nem az számít, hogy 4 hónapos kortól való kaját veszel pl 8 hós babádnak, hanem azon a kis rossmanós lapon kell megnézni, hogy rátok milyen akciók vonatkoznak. Ott van korosztályra bontva. Ti is már a 6-12 hónapos akcióba vagytok. kecskeméti desszertet akartam venni, mert 100 Ft-al olcsóbb volt, de a lapon nálunk a Hippes főzelékek voltak akciósak. Nálam se került levonásra. Ilyenkor keress egy ismerősödet, akinek kisebb a babája és az ő kártyáján vedd meg ezeket :).
2013. jún. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

20-as:

de pontosan van ilyen szabály,hogy csak az adott korcsoport veheti igénybe a kedvezményeket.

Eleve a bolti cimkéken is fel van tüntetve,hogy melyik korosztálynak szól az akció.

Tehát a 0-6hós korosztálynak szóló akciót csak az ebbe a korosztályba tartozó babák anyukái vehetik igénybe.


Pl. volt Sudocrem akció pont így a 0-6hós korosztálynak a lányom pedig 1.5éves volt akkor és hiába,hogy nála is használok Sudot,nem vehettem meg kedvezménnyel mert nem az ő korcsoportjának volt leakciózva.


Szerintem elég egyértelmű,nem megtévesztés,a Rossmanó szabályzatban is benne van.


Amúgy én is jobban szeretem a DM-et,ritkán megyek csak a Rossmannba.

2013. jún. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy vehetnél. De mivel a kártya igénylésével elfogadtad az ÁSZF-ben foglaltakat, tessék tudomásul venni, hogy a kedvezmény nem jár. Attól függetlenül szerintem sem szép dolog tőlük.
2013. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehet nem átverés, rosszul fogalmaztam, de attól még nem értek egyet vele. Kisbabák között, ha jó a 6 hós bébiétel a 8 hós babámnak, akkor azt veszem meg, és nem silabizálom előtte sem az ÁSZF-t, sem az apró betűst, mikor 2 kisgyerek rohangál mellettem. Csak azt néztem, hogy AKCIÓ. Ez a kategorizálás abszolút nem "helyénvaló" az én szemszögemből (és még jó sok anyukáéból) nézve, de persze ki van ez találva. A DM ebből a szempontból szimpatikusabb. Itt sem vagyok elájulva a Rossmanntól, de ugyan ez a helyzet Németországban is. Ott is volt a Rossannba hasonló incidensem, és megfogadtam, nem hagyom ott többet náluk a pénzem. Most már itt sem fogom.
2013. jún. 15. 19:17
 29/29 anonim ***** válasza:

Legközelebb,ha a Rossmannban jársz,nézd meg a kihelyezett cimkét,nemcsak az van rajta,hogy akció,hanem az is,hogy melyik korcsoportnak akciós.

Tehát nem kell semmit keresgélni.

De ha regisztrálsz a Rossmann oldalán Rossmanó hírlevélre akkor emailben elküldik a te gyermekedre vonatkozó aktuális ajánlatokat és akkor már célzottan tudsz vásárolni a boltban,nincs tévedés.

2013. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!