Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyaralás? Mekkora babával?

Nyaralás? Mekkora babával?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A Kisfiam már 8 hónapos, mire nyaralni megyünk (aug.) 10hónapos lesz. Saját nyaralóba mennénk a Balatonra, 1 hétre.

Ti miket visztek magatokkal?

Most gondolkoztam, hogy az utazóágy, sport babakocsi, járóka, kismedence ezek nagy valószínűséggel kelleni fognak majd :)

Strandsátor a partra stb.


Hátha tudtok valami újat mondani ami nem jutott eszembe :)


Köszi!


2013. jún. 12. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem piszkálni akarlak csak másnál is olvastam már a kismedencét. Az hová, miért szokott kelleni? Hát a járóka?

Gondolom a ruha, pelus, stb. azok ilyen alap dolgok, hogy viszitek. Úszógumi, naptej, kiskalap. :)

2013. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszer lázra vagy allergiára, szúnyog ill. kullancsriasztó, vakdugó a konnektorokba, Domestos törlőkendő - nálam ezek a pluszok, ha utazunk.
2013. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kismedence azért kell ,hogy a melegben a háznál is tudjon pancsolni, sajnos nem vagyok az egész nap parton fetrengős típus :)
2013. jún. 13. 21:50
 4/4 A kérdező kommentje:
Gyógyszer!!!! Köszi! Majdnem elfelejtettem....
2013. jún. 13. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!