Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg rossz választás volt...

Tényleg rossz választás volt a Sándor név a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Munkatársaim kiröhögtek, mikor mondtam, hogy Sanyika lett. Azt mondták, majd utálni fogja a nevét. :( Hagyományos nevet szerettem volna adni neki. Nekünk ez tetszett.
2009. okt. 10. 09:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nektek ez tetszett, akkor ne törődj másokkal! Elég bunkók, ha ezért kiröhögnek.
2009. okt. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyék a munkatársaid, már neharagudj. A Sándor, és a becézése, a Sanyika is nagyon szép, nekem nagyon tetszik!!!
2009. okt. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A Sándor szép név, és a becézésével sincs semmi gond. Minden névben lehet kifogást találni, ezekkel nem szabad törődni, csak bántani akarnak.
2009. okt. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam Ábel Sándor, a dédi után.

Jó bunkó munkatársaid vannak.

2009. okt. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Név jelentése:

Férfiakat vagy férfiaktól oltalmazó


Név eredete:

Görög-olasz-német, a görög Alexander név rövidülésének a megmagyarosodott alakja


„Sándor, József, Benedek zsákban hoznak meleget.” Március 18-án, 19-én és 21-én van a legismertebb névnapjuk. Ezután a néphit szerint már meleg idõjárás következik.


Név elemzése:

Sándor név mély, érzékeny, tiszta személyiség kialakulását segíti. Intelligens emberét, aki az anyagi dolgokat megbecsüli. A név viselõi minden jó minõségû dolgot élveznek, amit csak lehetõségeik megengednek. A Sándoroknak jó érzékük van az üzlethez és a vezetéshez. A legjobb munkát akkor végzik, ha függetlenül, önállóan dolgozhatnak, és cselekvés elõtt megtervezhetik azt. Nem barátkoznak könnyen, inkább távolságtartók.


Becenevek:

Sándorka, Sanyi, Sanyika, Sanci, Sankó, Sanyó, Sanya, Sandri, Satya


Háááááát, sztem nagyon is szép név, az idiótákkal meg ne törődj! Ha tudja, mit jelent a neve, akkor nem hiszem, hogy utálni fogja!

2009. okt. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Nagyon aranyosak vagytok! :)
2009. okt. 10. 10:22
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi lennék, hogy hívják a munkatársaidat... Józsi? Pisti?

Ne foglalkozz bunkókkal!

Sándor név nem ciki.

Egyetlen magyar és egyetlen régi név sem ciki!!!

2009. okt. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Végre valaki, akinek nem Alex lett a babája!!!! Nincs azzal a névvel se semmi bajom, de végre, valaki magyar nevet adott a gyerekének. Az a név, ami nektek tetszik azt választottátok. A munkatársaidnak ehhez semmi köze.. és igencsak bunkók, hogy kiröhögtek. Egyébként a legdivatosabb nevet is lehet majd évtizedek múlva utálni.
2009. okt. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond a Sándor névvel. Manapság más a divat, ezért furcsának tünhet, ha valaki ilyen hagyományosabb nevet ad a babájának.
2009. okt. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj: a férjemet is így hívják az apukája és a nagypapája után, és szereti a nevét! :o) Még soha, senki nem bántotta vagy gúnyolta miatta, és soha senkinek eszébe sem jutott cikizni. Szerintem is ezerszer ez, mint az Armandó meg Leonárdó, meg nem tudom mik... =o)
2009. okt. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!