Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szomszédolósok, barátkozósok...

Szomszédolósok, barátkozósok vagytok, vagy inkább jobban szerettek kettesben lenni a babával?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 08:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Imádok a kicsimmel együtt lenni, de járunk társaságba is, bár csak nagy néha megyünk barátnőmékhez át, nem szeretek állandóan ott lógni valakinél, van dolgom otthon is éppen elég.
2013. jún. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Változó. Mikor milyen kedvem/kedvünk van. :) Van, hogy semmi kedvem nincs a kis családomon kívül máshoz, de van, hogy teljesen fel vagyok pörögve, hogy menjünk valamerre barátnőzni.:)
2013. jún. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem a régi barátokra barátokra gondolok, hanem konkrétan idegen kismamákra, ismerősökre. Sokszor látok a környéken babakocsis csapatokat, kizárt, hogy régi barátnők mindannyian.:) Mi kertes házban lakunk, olyanokat ismerek, akik minden nap átmennek egymáshoz babázni. Ilyesmire gondolok.
2013. jún. 14. 08:17
 4/17 anonim ***** válasza:

nyilván születhetnek új barátságok babaklubokban stb.

én személy szerint elvagyok a régi barátaimmal, nem remegek új személyek iránt.

2013. jún. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem, én nem barátkozok mindenkivel, csak mert neki is babája van. Elvagyunk magunkban vagy a családdal. Van azért 1 házaspár a házban, akiknek hasonló korú gyerekük van, velük jóban vagyunk, de ennyi. Lehet, hogy ez nem jó, de én ilyen vagyok.
2013. jún. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Egyrészt nem írtam, olyat, hogy nem alakulhat ki új barátság, csak azt próbáltam megvilágítani, hogy nem arra gondolok, ami évek óta fennáll, hanem pont olyanra, ami a baba miatt jött létre, igen, pl. babaklubban, játszótéren.

Másrészt: természetesen nincs ezzel semmi baj. Csak érdekelt, hogy ki mit gondol erről, milyenek vagytok.:)

Én inkább egyedül szeretek lenni a babával, de szóba állok a többi anyukával is. Azt nem szeretem, ha gyakran átjönnek, de heti egyszer nekem belefér. Mi sokszor megyünk mindenfelé, nem szeretek másoktól függeni.

2013. jún. 14. 08:39
 7/17 anonim ***** válasza:
én iszonyat antiszoc vagyok ilyen szempontból. az első gyerekemnél se barátkoztam anyukákkal a játszón és most sem. a régi barátaimmal szívesen beszélgetek, de ezért barátokat szerezni, mert ők is anyukák, nem az én stílusom
2013. jún. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én ha oda jutok végre mindenképp fogok barátkozni eleve ahol mi lakunk komoly baba mama klub van. A családok kb 90%-nál kisgyerek van és mindenki benne van a klubba, nagyon jó programokat szerveznek, vigyáznak egymás gyerekére ha kell stb. A programokban minden lakó résztvehet, mint össznépi szalonna sütés vagy grillezés, túra az erdőben stb. Tiszta született feleséges az egész környék és az itt lakók (persze a botrányok nélkül). Most még csak kutyám van de már ő is sok uj ismeretséget hozott a szintén kutyásokkal. Ha nem lenne nem ismernék szerintem senkit, mivel mindenki beül reggel a kocsijába elmegy, este jön.
2013. jún. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nálunk is olyan:) Pont ezért maradok ki belőle.
2013. jún. 14. 09:23
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ilyen körbe tartózom , 5 anyukával minden hétköznap egymásnál vagyunk , mivel 5 vagyunk . Minden d.e 10-re megyün egymáshoz és ott ebédelünk majd olyan 1körül haza jövűnk , és d.u 4-kor pedig együtt indulunk sétálni . Ma sajnos elmarad ez a progi . Mi egy szobába voltunk a szülő szobán , és mint kiderűlt ugyan ottlakunk . Szerintem egyeltalán nem baj , ha nem csak otthon gubbasztasz a gyerekkel ha nem elmész ide-oda. És egyébként egyeltalán nem nehéz beilleszkedni egy ilyen társaságba, mert elöszőr 4 voltunk de most meg egy anyuka csatlakozott hozánk.

2013. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!