Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amióta megszületett a babánk...

Amióta megszületett a babánk nincs kedvem a szexhez. Normális ez?

Figyelt kérdés
Fél éves múlt a lányunk, terhesség alatt is háromszor szeretkeztünk mert a libidóm a béka seneke alatt volt öt méterrel. A picink baromi aktív, és bár most már csak egyszer kel éjszaka és este 8-9 között bealszik, én még is inkább megnézek egy filmet a párommal mintsem hogy ágyba bújjak vele. Egy hónapban ha háromszor egymásba bújunk akkor sokat mondok. Mit csináljak?
2013. jún. 14. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Havonta háromszor? Az kifejezetten jó arány!
2013. jún. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a fiúnk múlt 6 hónapos, és ugyan így vagyok vele mint te.Kb a fogam szorítom össze, mert tudom azért valamennyit "nyújtanom" kell.Várom már hogy legyen kedvem a dologhoz, mert én nem ilyen voltam.Mikor a lányommal voltam terhes, akkor le se lehetett lőni! :) Szülés után is alig bírtam ki várni a 6 hetet.Most meg még csak nem is gondolok rá!!
2013. jún. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ketteske ***** válasza:
50%

Én is ugyanígy vagyok a szexel :)

A férjem utánaolvasott és azt találta, hogy a nőknek azért nincs kedvük a szexhez,mert a szervezetük így védekezik a teherbeesés ellen. (libidócsökkenés, hüvelyszárazsság, stb) Így védi a meglévő babát, hogy tudjuk szoptatni,foglalkozni vele, stb.

Ez hormonális dolog, a szoptatás elhagyásával többnyire elmúlik.

Nagyon kiváncsi vagyok így van e!

Férjem ezek után azt mondta,hogy a baba 10 hónapos koráig van türelme várni,de aztán kéri vissza a feleségét. :)

2013. jún. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hűhh de jó hogy nem vagyok egyedül! :) amúgy én már nem szoptatok mert a baba 4,5 hónapos korában köszönte szépen de nem kért többet belőlem. Szóval ez nálam nem lehet mentség. :( Pedig úgy imádom a férjem és olyan rossz, hogy képtelen vagyok magam rávenni. Pedig amikor akció van akkor olyan jó, igazi kényesztetésben van részem, amit kb meg se érdemlek ennyi huza-vona után. Nincs vmi természetes ajzószer nőknek? ;)
2013. jún. 14. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:
A kislányom 11 hónapos volt,mikor azt mondtam ,hogy na most van kedvem végre szexelni,és akkor már olyan jó is volt,mint szülés előtt :) Pedig én is azt hittem,hogy sosem lesz már olyan,és nem fogom kívánni...el kell telnie egy kis időnek és minden jó lesz :)
2013. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem is mert ez már nem állapot! :) Ment mindenkinek a zöld kezecske!
2013. jún. 14. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!