Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknél a gyerekek között kb...

Akiknél a gyerekek között kb 1,5 év korkülönbség van, milyen nehézségekkel kellett szembesülni a második baba várása alatt? Nehéz volt pocissan az elsővel foglalkozni? Amikor járni kezdett, pocissan tanítani. Stb. Őszinte válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Lányom első szülinapján estem teherbe, most vagyok félidős. EGyenlőre komolyabb gond nincs, bár fáradékonyabb vagyok. Reggel még nehezebb kelni, mint eddig-sosem voltam koránkelő, ellenben lányom... a séták nehezen mennek, bekeményedik a hasam, inkább lemegyünk a játszóra, én leülök a gyerek meg játszik. Más gond nincs...
2009. okt. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém már 9 hónaposan ment, 11 hónapso votl mikor terhes lettem. Én is most félidőben vagyok. Az elején elég türelmetlen voltam vele, de mára elmúlt.Megtanítottam szépen sétálni az utcán, elég nagy távokat képes velem sétálni. Most 15,5 hónapos. Nehéz, hogy otthon sokat cipelteti magát. Szerencsére egész jó alvó és ha felkel akkor is még kb. fél órát eljátszik az ágyába. Igazán ez gyerekfüggő, nem minden babával nehéz, de tény, hogy bírni kell a strapát, nem csinálhatod azt amit szeretnél, menni menni kell folyamatosan, ja és csinálni, nincs megállás.
2009. okt. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Gratulálok! :)

Köszi a válaszod.

Az első három hónapod nem volt rosszullétes? Azt is jól birtad? Egy 5 hós babánk van, gondolkodunk mikor jöjjön a kistesó, nekem az elején két hét volt ami émelygős volt "csak".

2009. okt. 10. 19:21
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi második neked is.

Igen én is ettől félek egy kicsit hogy birni fogom e ha úgy alakul.

2009. okt. 10. 19:23
 5/6 A kérdező kommentje:
Van olyan akinek már megszületett a babája? Nektek mennyire nehezek vagy könnyűek a napjaitok?
2009. okt. 10. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várj amig a nagy legalább egy kicsit nagyobbacska 1év 9 hónap van a 2 gyerekem között és nekem nehéz volt .
2015. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!