Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes a kisbabám. Szopi...

8 hetes a kisbabám. Szopi után kb 5 percet van el nyugiban. Azon kívül csak sír. Miért? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

3. gyermekünk. De totál tanácstalan vagyok. Kicsit félek, nehogy valami baj legyen az oka.

Szépen fejlődik. Nő a súlya. Éjjel egyszer kel, azon kívül alszik. Mi lehet az oka a nappali nyugtalanságnak? Ha hasfájás lenne, akkor éjjel sem lenne nyugodt, nem?

Másnak volt így? Ugye nincs nagy baj?



2013. jún. 14. 18:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ja, igen! A 7-es válasza biztató. Ezek szerint más is megcsinálta már ilyen korkülönbséggel.

Nekem igazából most az a nehézség, hogy nem nagyon van segítségem. Férjem hétvégén volt csak itthon az utóbbi időben, nagyszülők pedig több órás autóútra laknak tőlünk...

Most egy kis ideig több segítségem volt, és a Pici is nyugodtabb lett. Lehet, hogy az pihentségi szintem egyenes arányban van az ő nyugodtsági szintjével.

A kendőt nagyon szereti - bár az utóbbi héten nem használtam a nagy meleg miatt, meg azért sem, mert a gerincem is elkezdett kicsit fájni.

2013. jún. 23. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!