Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti párotok is ki van akadva...

A ti párotok is ki van akadva ha játékot vesztek a gyerkőcnek?

Figyelt kérdés
Szerettem volna venni neki egy jumperoo-t,ráadásul használtan félárban(igy is 20e)de párom határozottan ellene van.Egy tanuló focilabda is az álmom,erre mondja,h jó lesz neki a sima gumi labda,nem kell ilyen drágát venni.Van neki egy babakocsi lánca,de hamar megunja,igy vettem pár 100 ft-ért egy másik anyukától egy más milyet.Erre is ki volt akadva,hogy minek kettő.Tény,h nem vet fel bennünket a pénz és spórolnunk is kell,mert szeptemberben lesz az esküvőnk és autót is szeretnénk venni.De olyan jó lenne ezeket a játékokat megvenni neki.

2013. jún. 14. 20:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jumperoo is es a tanulo labda is felesleges. A jumperootol rosszul fejlodik, a tanulonak nevezett dolgoktol semmit nem tanul, sot... Igaza van a ferjednek, ezek hulyesegek. Sima labda boven jo es azt a masikat is gyorsan felejtsd el, ha nem akarsz gerincferduleses gyereket.
2013. jún. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Jesszus, ilyet lehet még kapni????? Én bele nem tenném a gyerkőcöt: idő előtt elindulhat, úgy hogy a mászás kimarad ráadásul az ugrálás miatt lábujjhegyen tanulhat meg menni.....tele van a gyógytornászunk rendelője az ilyen és a bébikompot használó gyerekekkel....nekünk még járókánk sem volt, a lakást tettük bababiztossá.
2013. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én se adnék ki pénzt Jumperora sőt egészségtelennek tartom. Nekünk elektromos hintánk volt, de annyit volt benne a pici míg reggel letusoltam és wc-tem. Azaz napi kb 10 percet.

Tanuló labdánk van,de annyira nem hozza lázba a picit :/ Mi se élünk olyan jól, de mikor terhes lettem megfogadtam,hogy a gyerektől nem veszem el azt a pénzt ami neki jön. Így a 24 ezres gyesemből rendezzük az ételét,pelenkáját stb. A csp+adókedv. az ruhára és játékra megy. Nem akartam nagy gyűjtő lenni sőt.. (28Fp játék van használtan) de mikor látom mennyire örül a pici ... :) szerencsére 3-4játék kivételével minddel tudunk /tud játszani (8 hónapos) Nekem is a párom mondja ,hogy elég volt már stb. de tudja ,hogy akkor is megveszem ami tetszik.Amúgy a utolóag a párom is elvan a játékokkal és nem egyszer megjegyezte,hogy ez jó vétel volt. Én magamra nem igazán költök ,mert a gyereknek veszek inkább dolgokat a párom havi 2x eljár szórakozni. Szóval csitt van :) (csak egy ötlet: mond ,hogy befektetés. Ezeket a játékokat nagyon jó árban el tudod majd adni ,szóvak visszajön a 70%-a miután megunta a pici :) én pl. a hintát és a rezgőszéket is többért adtam el,mint amennyiért én vettem :P )

2013. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kedves hetes, aki a rugós hintát írtad. Én írtam a bébikompról, hogy rossz. A rugós hintánál szerintem az a fontos, hogy ne használja túl sokat. Ha napi 20 percet ugrál benne (és annyit úgyse bír folyamatosan ugrálni szerintem), viszont emellett napi 10 órát mászkál négynézláb vagy kúszva a lakásban, abból valószínűleg semmi baja nem származik.


Az is fontos különbség, hogy a rugós hinta nincs körülrakva játékokkal, és nem alkalmas helyváltoztatásra (tehát nem lopja el a kúszás-mászás motivációját, hogy a gyerek oda akar jutni a szekrényhez, asztalhoz, hogy megnézze). A bébikomp valamelyest hasonlít a tévére: ha a szülő egy kis nyugtot akar, csak leparkolja a gyereket a tévé elé/bébikompba, és onnantól a gyerek el van magában, a szülő pihenhet. Egyikkel sincs semmi baj, ha csak napi fél óráról van szó, de ha az ilyen tevékenységek jelentős időt vesznek el a gyerek életéből, az már baj.

2013. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Köszönöm kedves utolsó!

7-es

2013. jún. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az én férjem korábban párszor szólt, hogy minek vettem meg ezt-azt. Holott hihetetlenül olcsón vettem... és láss csodát, a gyerek kedvence épp az lett. Kiakadt egy kicsit egy 300 Ft-os játékon, majd mikor boltban járt, hazajött egy 3500 Ft-os rugdalózóval. Mert az neki nagyon tetszett és nem volt szíve otthagyni. Szóvá tettem ezt neki...

(azóta nem szól semmiért. :)

2013. jún. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Visszatérve... A jumperoo-t én sem pártolom. Szerintem felesleges megvenni. Jó, biztos tetszik a gyereknek... egy darabig. De ha a saját gyermekem nézem, inkább mászni, játszani szeret, szabadon. :) Utálja, ha az etetőszékben van. Egy gyerek akkor érzi jól magát, ha szabadon mozoghat. :)
2013. jún. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!