Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem eshetett nagyott?

Ugye nem eshetett nagyott?

Figyelt kérdés
A 9 hónapos fiam kifordult a pelenkázóból a kiságyba. Már a legalsó szinten van. Hassal lefelé esett, eléggé kicsavarodva. Azonnal felkaptam, de nem úgy sírt ahogy szokott, hanem olyan levegőt bentartva. Viszont azonnal megnyugodott. Ugye azért akkorát nem eshetett? Esett már le az ágyról 5 hónaposan de szerencsére nem lett baja, ez azért jóval kisebb volt. Nem lesz baja ugye?
2013. jún. 14. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
A kiságyban gondolom van matrac, nem is túl vékony, az felfogta az ütés erejét. persze, hogy megijedt szegény,én is megijedtem volna az ő helyében, de szerintem ennél nagyobb baja nem esett.
2013. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínű, semmi baj. De figyeld, és ha valami furát észlelsz, vidd orvoshoz. Hasra esett, vagy a mellkasára? Lehet, hogy eséskor kicsit megnyomta a rekeszizom körül és ezért volt olyan levegőt visszatartó a sírása. Ha utána rendesen lélegzett, akkor semmi baj.
2013. jún. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van, kókusz matrac, de kicsit kemény. Mondjuk amikor a fejét beveri akkor nagyobbat koppan és sokkal többet is sír.
2013. jún. 14. 21:37
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát sajnos erre nem emlékszem. Azonnal felkaptam. Köszönöm a megnyugtatást, pont erre volt szükségem. :(
2013. jún. 14. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt időzőjelesen érted? Mert én azt akartam írni, hogy ne aggódj, normális az ilyen sírás, ha beszorul a levegő! Nehogy megijedj, ez múló dolog. De nagyobb esésekkor mindig figyelni kell őket egy-két napig, ez rutin. Tényleg ne aggódj!:)
2013. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem.. nem idézőjelesen írtam, tényleg nagyon köszönöm! :) Csak a szomorú smileyt azért írtam mert ilyenkor agyon parázom a dolgokat, teljesen irreális dolgok jutnak eszembe, és kell hogy valaki lenyugtasson hogy minden rendben. Természetesen figyelni fogom, ha hányna, aluszékony lenne (bár most alszik), és elég fárasztó napja volt, már átesett a holtponton is szerintem. De oda figyelek rá, köszönöm! :)
2013. jún. 14. 22:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Ok, akkor én is megnyugodtam.:)
2013. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem lesz semmi baja, ne aggódj! Könnyen beszélek én, aki szintén frászt kapott, amikor ugyanez történt az én babámmal is pár hete. Ő is nagyon megijedt, sírt is, de hamar megnyugodott, azóta is vidám kisbaba :)! Mivel nem nagyon kemény felületre esett a babád, így az ijedségen kívül nem lesz semmi baja!
2013. jún. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!