Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fedeztétek fel (enyhébb...

Hogyan fedeztétek fel (enyhébb tünetek alapján) a tojásallergiát a babánál?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok válaszát várom, akiknél nem bőrtünetként jelentkezett a probléma, vagy légzési nehézséget okozott, tehát enyhébb tünetek érdekelnének.

Köszönöm!



2013. jún. 15. 08:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Még annyi,hogy mostanában utána jártam nagyon a házi gyógynövényeknek és a gyümölcsöknek. Így eljutottam oda,hogy a diófa levele jó a székrekedésre,ha teát készítünk belőle,ha valami miatt megint elakadunk,akkor ez lesz a következő praktika. Koszmóra is tökéletes,pedig kételkedtem,este kipróbáltam fogkefével átmentem a fején és repkedtek :) Meg a vizébe is tettem és úgy néz ki,hogy hatott mivel nem piros a popsija :) Allergiánál és a repedésnél egy krém se használt eddig,hogy eltünjön a piros folt róla :( Sose gondoltam volna,hogy fogok hinni ilyenekben,de sikerült és nincs benne méreganyag se :)
2013. jún. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Csak gondoltam, megosztom veletek, hogy nekünk a székrekedés kérdést tartósan a probiotikum oldotta meg.

Hashajtót én sem akartam adni soha, még átmenetileg sem nagyon, a természetes dolgok meg nem használtak igazán, pedig nem kapott se csokit se kakaót se rizst, se banánt.


Kb 3-4 nap után már volt széklet és 3 hónap után abba is tudtuk hagyni, megmaradt a napi egyszeri rendes széklet.

Pedig előtte irtó sokat küzdöttünk mi is, gyakorlatilag mindent kipróbáltunk, de tartós eredményt semmi nem hozott.


Ajánlom Nektek is!

Nem "csodaszer", nem ártalmas semmilyen szempontból, nem lehet hozzászokni és nem is méreg drága.

(Én a Pro+Kid-et vettem a Bonolacttól, kb. 1500 Ft, ez egy havi adag)

2013. jún. 28. 10:20
 23/24 anonim ***** válasza:
Utolsónak a probiotikumokból azt hiszem nem ehetjük (tejérzékenység)a Pro kidet,mert a múltkor utána néztem mindnek.Mi is szedtünk először Protexint, majd Lactív baby-t, majd Biogaia-t.Utóbbi volt a legdrágább 4200/2 hét.Múltkor mikor fogzási hasmenése volt, adtam neki 1 protexint, s még jobban fosott, de más nem volt.
2013. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Sorstársamnak:én nem is értem az orvosokat, hogyan hagyják figyelmen kívül, hogy a gyereknek egyfolytában szét van repedve a popsija,még felnőttnél is kellemetlen lehet, nemhogy egy csecsemőnél.Vmi nem stimmel, biztos jó lenne, ha el tudnál jutni esetleg az én természetgyógyászomhoz, vagy más nem kuruzslóhoz, aki bemérné.Ráadásul a te babád már idősebb, mint az enyém,így nem biztos, hogy kinövi.Nagyon szar lehet a terhelés, én múltkor kérdeztem a doktornőt, hogy nekünk lesz-e, azt mondta: nem simán anélkül is kiírja 2 éves korig a Pregomint.Már kérdeztem, ti mit ettetek előtte?

Lehet nektek is segítene a probiotikum is.

2013. jún. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!