Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet osszefugges hozzataplala...

Lehet osszefugges hozzataplalas elkezdese es rohamosan romlo ejszakai alvas kozott?

Figyelt kérdés
Babam 4 honapos mult. Hetfon kezdtuk a kostoltatast, almaval. Izlett neki, szivesen cuppogta, de azota, naprol-napra rosszabbul alszik ejszaka. Ma kb semmit nem aludt. Hagyjam abba, es probalkozzak 1 honap mulva?

2013. jún. 15. 09:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát ezt a kérdést én is kiírhattam volna!Az én kisfiam jövőhéten lesz 5 hós,pár napja kóstolgatunk és hát mit is mondja borzalmasak az éjszakáink!A 10.-ik kelés után már nem számolom!Van hogy másfél óránként de van hogy 20 percenként kel.

Én is gyerekdoki tanácsára kezdtem mivel éjszaka még 2-3 x is evet így a doki mondta,hogy már akkor kellene neki nappal kalóriadússabb kaja!

Igen viszont közben ő is egyre jobban forog,már csak pár cm híjja hogy átforduljon hátról hasra illetve a dokink szerint fogzik is,egy kicsit taknyos is ekméletileg a fogzás miatt!

Szóval kérdező nemtudok segíteni de tudd nem vagy egyedül!

Borzalmasan kialvatlan vagyokrráadásul nappal sem tudok pihenni mert van egy örökmozgó 3 évesem is!


KITARTÁS!!

2013. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Zsófianyu ***** válasza:

Mielőtt a kisfiam átfordult hátról hasra, 3 éjjel is 2 óránként ébredt. Azóta csak 1x.

A foga is lehet csakugyan, nekünk 6 hónaposan már van kettő. :)

De sajnos a kóstoltatás is, nem minden baba tűri jól az első időben. Szerintem várj pár napot a hozzátáplálással és kiderül emiatt nem alszik-e.

2013. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!