Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen étvágygerjesztőt lehet...

Milyen étvágygerjesztőt lehet adni 6 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Homeopátiás szerek is érdekelnek, vagy bármi más.
2009. okt. 10. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Semmilyet.Adj neki gyümölcsöket,főzelékeket,akkor eszik majd rendesen.
2009. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Neee már!! Képes lennél ilyesmivel tömni azt a picit? Annyit eszik amennyi jól esik neki, amennyit igényel a kis szervezete. Minden nap ledöbbenek valami idióta kérdésen, de ez ott van a toppon!!
2009. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ha a te gyerekd sem enne napok-hetek óta normálisan, és csak minimálisat hízna,akkor te is aggódnál. Még fele annyit sem eszik meg mint a korabeliek.Tudom,hogy nem lehet hasonlítgatni őket,de az már nem normális dolog,hogy soha nem éhes, 5-6 órát is kibír kaja nélkül.Biztosan nem jókedvemből akarom étvágygerjesztővel tömni.
2009. okt. 10. 21:10
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
A gyerekorvossal beszéltél már? Nem akarlak bántani, de nekem ez jutna először eszembe nem a bogyó. Ő mit javasolt? Édes ételeket sem eszik meg? Folyadékot legalább iszik? Második vagyok
2009. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Állítólag a C vitaminnak van ilyen hatása. Próbáld ki, adj neki Cebion cseppet. Én a teájába cseppentek 10-et és azt 1 nap alatt megissza. Ebben a járványos időszakban nem is árt egy kis plusz c vitamin.

8 hónapos anyuka

2009. okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Természetes beszéltem gyerekorvossal. Amíg nem veszít a súlyából addig nem kell aggódnia szerinte. De nap mint nap én küzdök meg vele, és az én idegim kezdenek tönkre menni ebbe.minden gonolatom a nem evésén forog. Sajnos folyadékot sem akar inni.Sem gyümölcslé,sem tea,sem víz. szoptatom még,de nagyon kevés a tejem.A Cebiont is adom neki már egy néhány hete,sőt a Maltofer-t is már 3 hete.De semmi változás.
2009. okt. 10. 21:26
 7/16 anonim ***** válasza:
Avena sativa 6DH és Alfalfa 6 DH, mindkét készítményből étkezések előtt fél órával 5 golyó. Vízben fel kell oldani és úgy odaadni neki mert még ő nem tudja elszopogatni!
2009. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
az az anya biztosan megért,aki hasonló gondokkal küzd.Természetesen nem akarom tömni,és azt sem hogy "zaba-gép'"legyen,de ez az állapot felőröl engem és a családot is.
2009. okt. 10. 21:31
 9/16 anonim ***** válasza:

Béres cseppet szoktak enni ilyenkor a nagyobbacskák, nem tudom, hogy 6 hós babának lehet-e adni, meg kell kérdezni a gyógyszertárban.

Mennyit szopizik a babád? Mennyi főzeléket, gyümölcsöt eszik?

2009. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21:31-es vagyok. Az lemaradt, hogy nálunk is volt ilyen időszak, majdnem egy hónapig nem hízott egy grammot sem.
2009. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!