Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes kislányomat már nem...

Merrrr kérdése:

3 hetes kislányomat már nem tudom szoptatni és a tápszerezés elég macerás. A kérdésem hogy a ha hosszabb utra készülnénk a tápszert hogyan tudom neki elvinni vagy elkészíteni hogy ne romoljon meg?

Figyelt kérdés
A tápszert meddíg vagy hogyan tárolhatom elkészítve hogy ne legyen tőle baja a picinek?
2013. jún. 16. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne tárold elkészítve, főleg ilyen melegbe ne. Én úgy csináltam, hogy kimértem kanállal az üvegbe a tápszert, és elraktam úgy, majd út közben kávézókból, benzinkutakról kértem forró vizet hozzá.
2013. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
A tápszer kimérve üvegben, a forró víz pedig termoszban. Előre bekeverve rettenetes állapotba kerül ebben a melegben utazás közben.
2013. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Ahogy a második válaszoló írja: a tápszert adagold elöre ki, a vizet meg felforralva termoszban vidd magaddal. Ha sok kell, akkor több termoszt tölts meg, úgy biztosan kitart.


A kávézókban elöfordul, hogy a viz nincs felforralva, csak melegítve, vagy elöször ugyan felforralják, de utána csak melegen tartják nem elég higiénikus körülmények között, ami felnöttnek nem okoz gondot, de egy csecsemönek komoly baja lehet belöle.

2013. jún. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Azt mondtam, hogy forró vizet kértem, nem meleget.. Egyébként meg egy 60-80 fokos vízben sem jellemzően szaporodnak el a mikrobák. Én inkább nem cipeltem magammal a termoszt (ami egyébként semmivel sem higiénikusabb, mint egy vízforraló)
2013. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kimértem az itthon forralt vizet / babavizet az üvegekbe, és egy anyatejtárolós dobozban vittem a tápot, hozzá a kiskanalat, szerintem így volt a legpraktikusabb. Így csak meg kellett langyíttatni a vizet.:)
2013. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!