Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom csak szopizik 4...

Kislányom csak szopizik 4 hónapos és nagyon kínlódunk a kakilással. Sajnos néha kúpot kell adnom neki, mert már annyira fáj a hasa. Nem szeretném a kúphoz hozzászoktatni. Van valakinek még ilyen problémája? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mi is anyatejes szorulásosak voltunk..nekünk az angol víz segített semmi más...én a hőmérőzéstől féltem áll.azt is megtudja szokni a gyerkőc...
2009. okt. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hőmérőztem,de sajnos nem segített.Hol lehet ezt a vízet kapni.Mennyit adtál a babádnak?Mennyi ideig tartott nálatok?
2009. okt. 11. 13:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér az, hogy Te iszol sok rostos őszibaracklevet. Nálunk ez bevált.
2009. okt. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
kamillatea kicsi cukorral,meglátod hatni fog:)
2009. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is mindig kúpoztam, mert volt, hogy 4 napig sem volt semmi. Elkezdtem baba gyümölcslevet adni neki csak az vált be. a kamilla nem segytett, de csak 1 nap 1szer adj neki és csak fél dl-t. Én egyszer 2 dl-t itattam meg vele és este nem akart szopni, mert csak az kellett volna. Meg kell vele szokatni, hogy dél körül 2 etetés között van gyümilé, de csak egy kicsi. A Szentkirályi őszibarackos nagyon sűrű, nem jön át a cumin. A Kecskeméti a jó, meg a Hipp-es.
2009. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hány hónaposan adtad neki a gyüm.levet?A védőnő azt mondta ne adjak neki semmit!Nem szoktam rá hallgatni,mert elég süsü ,de most attól félek,hogy nem fog szopizni.
2009. okt. 11. 14:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiam 15hetes,csak anyatejes.Hetente 2x kakil,altalaban kedden es penteken :-},de van ugy hogy csak 1x.Az egyik oldalon olvastam,az se gond ha max 10napig nem kakil,mivel a kicsi minden 1es cseppet hasznosit.Ugyhogy en mar nem panikolok ilyen dolgokon :-} Megkerdezhetem mennyi a sulya?
2009. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha nem kakail, az még nem gond, ha fáj a hasa, az már tényleg gond.

Ne neki adjál, hanem te egyél, igyál valamit, hiszen anyatejes, átmegy a szervezetébe.

Pl. rostos baracklé, aszalt szilva, satöbbi.

Neki ne adj még semmit.

2009. okt. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.6,5 kg

Az a baj,hogy fáj már a hasa 5 nap után

2009. okt. 11. 16:24
 10/12 anonim ***** válasza:
bocsi a késői válaszért az angolvíz a gyógyszertárban kapható és rajta van hogyan adagold,remélem már változott a helyzet-
2009. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!