Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit gondoltok erről? Van...

Ti mit gondoltok erről? Van itt, aki alkalmazza ezt a módszert?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 17. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajom a természetességgel és a környezetvédelemmel, mi is napi szinten ügyelünk rá. De van, ami a civilizációval jár. Pl. hogy a csecsemővel nem rohangálok a fürdőbe, ha pisil, és nem csorgatom végig vele a lakást. Elhiszem, hogy ez Afrikában, ahol nincs más lehetőség, természetes, mert mit is tudnak tenni, de 2013-ban Európában legyen annyi igényünk, hogy a székletet és vizeletet felfogjuk, és nem tocsogunk benne.
2013. jún. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ott a pont 1es
2013. jún. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kíváncsicska ***** válasza:
100%

Nem nem alkalmazom.De szerintem baromság.Bár ha van aki mos főz takarít helyetted, mert aki ezt alkalmazza szerintem minden másodpercben a baba mellett kell lennie.No meg amennyit a pelenkán spórolsz annyit a mosószerek, áram elvisz.Mert ugye egy többet kell mosni takarítani.No meg egy csecsemő reflexből pisil.A jelzéseit nagyon nehéz figyelni.A kakit esetleg (ha szorulásos akkor pláne) talán könnyebb, minek olyant eröltetni amire agyilag csak 2 éves kor körül érnek meg.Az hogy mit tudtak ük-anyáink az meg baromság megint csak.A századok mást hoznak magukkal.Akkor nem volt ilyen pelenka mint most.Sokkal jobban ráérhettek (gondolom én) mert több generáció élt együtt.Minden hülyeségnek nem kell felülni.

Persze ez az én véleményem amiért tuti lepontoznak, de ez van :D

2013. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es válaszolóval teljesen egyetértek.
2013. jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igyekeztem,hogy a gyerekem mihamarabb szobatiszta legyen.Nem folyatom a csapot feleslegesen,a lámpát nem hagyom égve.Abszolút "green" anyukának tartom magam,de szerintem is van,ami a civilizációval jár.Ükanyáinknak sok minden sikerült-ami ma már nem is természetes-de az tény,hogy nekik nem volt könnyű.Haladni kell a korral,a pelenka jó találmány,és bevallom,hogy 3 éves ikerlányok mellett,nincs időm azt figyelni,hogy a 4 hetes kisbabám mikor pisil vagy kakil éppen.
2013. jún. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van, de nem kizárólagosan. Nem muszáj. Itthon pelus nélkül volt, ha elmentünk vagy figyelős dolgom volt, akkor kapott pelenkát. Nem olyan nagy ügy. Van, aki a sokadik babájával ECzik, ő is megoldja. Állítja, hogy ha kitapasztalja a rendszert, akkor még könnyebb mint a pelenkázás. Merthogy egy idő után az EC-s babák reflex- szerűen csak szabad altájjal ürítenek, ha ruha van a hátsójukon, akkor nem.
2013. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!