Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikresek! Melyik időszak volt...

Ikresek! Melyik időszak volt a legnehezebb? ÉS miért? A legkönnyebb? Vagy olyan nincs?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyémek most 5 évesek, és többnyire nincs okom panaszra :) Elég önállóak, bárhova el lehet menni velük, nem őrjöngenek és követelöznek sehol. Persze van, hogy megzakkannak kicsit, meg vitáznak, összevesznek, szekálják egymást, de alapból jóval kevésbé strapás a dolog, mint mondjuk 2 éve. A baba kor keményen a melóról szólt. Meg állandóan egyensúlyozni 'kell' köztük, hogy egyik se érezze magát elhanyagolva. Amúgy most is dinkák. Gondolom a meleg miatt. Szerencsére többnyire felváltva vannak nehezebb napjaik, nem egyszerre.
2013. jún. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is 5 éves a kisfiam. A Lányok 5 hónaposak :) és most úgy érzem, egyre nehezebb..
2013. jún. 18. 14:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 3 éves lányom és 8 hónapos az ikrek. Míg nem tudtak mászni alíg vártam, hogy mikor kezdik már. MOst hogy már bő 2 hónapja másznak nehezebb, próbálok mindent csinálni, de egyre nehezebb hogy mindketten ott vannak mellettem. Éjszaka alszakank nagyon jól, így nappal 2x 0,5 órát alszanak és az semmire nem elég és mellette még a ngy sem ját oviba, bízom benne ha szeptembertől menni fog, könnyebb lesz vagy nem:)
2013. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!