Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szokassam meg 2 éves...

Hogyan szokassam meg 2 éves kisfiammal a nagy vizet?

Figyelt kérdés
imád fürödni de fél a nagy víztől.itthon felengedtük a nagy medencét és ha az ölembe van akkor is ordít a vízbe.úszógumiba is.tavaly voltunk strandon és ott is az volt hogy beletettem a medencébe és ordított.

#bmbvm
2013. jún. 18. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem 2 évest sehogy, hagyad, annyira fogja érdekelni, hogy oda fog menni egyedül. mekkora a nagymedence? nekem a lányaimnak egy kb 2m átméröjü van, az pont elég nekik.


Volt egy barátnöm akinek a fia járt baba úsásra, majd 2 éves volt mikor elmentek tengerhez nyaralni, ahol már a közelébe mentek a víznek órdított.

lányom nem járt babaúszásra, de már a kádban ordított a víztöl (ö 1,5 volt), elmentünk mi is tengerhez, és ott pancsizott önfeledten, imádta. Mikor meglátta a zuhanyt, vagy a kádat megint ordított.

2013. jún. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!