Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyenek a Bergon vagy a...

Milyenek a Bergon vagy a Graco babakocsik? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2008. jún. 21. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Bergon XSPR babakocsink van, többfunkciós, fekvő és később sport fazonra is át lehet alakítani. Praktikusan, gyorsan össze lehet csukni, kis helyen elfér, autóban sem foglal sok helyet. Fogantyúja ennek is áthajtható a túloldalra, fogó rész magassága állítható. Bolygókerekes, ami ha kell lezárható, így nem forog ha göröngyös úton tolom. Téliesíthető, ami egész jól körülveszi a kicsit. Ez egy 40.000 körüli babakocsi, szerintem árához képest jó minőségű, egy hátránya van, elég súlyos. Persze nem tudom mennyi a babakocsik átlag súlya.
2008. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Gracok az egyik legkönnyebb babakocsik egyike és szerintem "klasszikus", megbízható márka. A Bergonnak tényleg jó az ár-érték aránya. Nekünk Graco van.
2008. jún. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekünk bergon van és nagyon jó és nem is volt drága. amugy nagyon könnyű nem nehéz tolni.
2008. jún. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk graco quattro tour van, imádom. Csak ajánlani tudom. Könnyű, praktikus, jó tolni, egyszerű kezelés-nyitás, csukás, hordoz meg textilmózes van hozzá, meg téli lábzsák.

A kupola átfordítható.

2008. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat.
2008. jún. 22. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!