Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tehetem ezt a forróságo...

Hogyan tehetem ezt a forróságot elviselhetőbbé a 4 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Panel 4 emeleten,hőség van.ti hogyan öltöztetitek a piciket nappal- éjszaka?mit csináltok ilyenkor?

2013. jún. 19. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ha nagyon meleg volt akkor csak egy szál pelusban volt a lányom, ő is ilyen kicsi volt még tavaly nyáron. A védőnő azt mondta, hogy a ventillátor is mehet a szobában, csak ne közvetlenül rá irányuljon, hanem forgóra legyen beállítva, hogy járjon a levegő. Kicsit távolabb raktam le a ventillátort, hogy éppen még érje is kicsit a levegő. Ilyenkor egy ujjatlan kis póló volt rajta a pelus mellett, és ha nagyon meleg volt, akkor a pocakján felhúztam, ha meg ment a ventillátor, akkor betakartam vele a pocakját. Nem szabad túlöltöztetni őket, hogy le tudják adni a hőt, mert a hőháztartásuk még ilyenkor nem az igazi!


Ha meg néha sírdogált valami miatt, teljesen leizzadt szegénykém, akkor egy textil pelust megnedvesítettem és azzal kicsit lehűtöttem...

Nem volt egyszerű néha, idén fel is rakattuk a klímát!

2013. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan fürdesd meg többször, hátha felfrissíti kicsit. Sok szopi, vagy víz!
2013. jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanezzel a gonddal küzdök én is. Talán annyival jobb, hogy nem panel, hanem tégla építésű társasházba lakunk, körbe vagyunk véve fákkal, szóval bent elég jó a klíma. Kisfiam 7 hónapos és nagyon nyűgös a meleg miatt. Iagzából a kinti séta hiányzik neki a legjobban, de nemtudom kivinni, hiába van ernyőnk is és abszolút nem éri a nap, annyira iszonyatos hőség van, hogy nem kapni levegőt. Ma a balkonon tervezem őt kiskádba kicsit pancsoltatni, mivel kertünk ugye nincs.
2013. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!