Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A J&J termékek tényleg okoznak...

A J&J termékek tényleg okoznak allergiát, bőrirritációt a babáknál?

Figyelt kérdés

A védőnőm szerint nem jók ezek a fajta termékek mert bőrirritációt váltanak ki a babáknál, ez tényleg így van? A gyógyszertári popsikrém nem volt jó a popsijára, csúnya kiütéses volt, a Johnsons baby naturals popsikrémtől szépen helyrejött, de most két napja megint csúnya, pedig az elején ez hozta helyre, fürdetőnek pedig a Johnsons baby top-to-toe szeretném kipróbálni, nektek mik a tapasztalatok?

2 hós kislány anyucija


2009. okt. 12. 09:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia!



Egyből leszögezem, hogy az én pici fiam bőre nem igazán érzékeny, és nálunk minden bevált, ami J&J. Hintőpor, popsikrém ,(annak a naturals-nak vmi isteni az illata!) babafürdető mind jó volt. De hallottam már én is erről, hogy az igazán érzékeny bőrű babáknak nem jó.Nálunk bevált.

2009. okt. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem vált be. Az egyik lányom ekcémás lett mindenre ami parfümöt tartalmaz és az sajnos szinte minden termékben van. (Nem tudom mi a csudának)

Nála 3-4 évig csak gyógyszertári krémet, fürdetőt, sampont...használtunk)

2009. okt. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a baba boretol is fugg hiszen ok sem egyfornak pont ugy ahogy mi felnottek. Van akinel bevallik a J&J (nallunk sem volt gond vele) de ismerek olyat is akinel nem valt be. En azt modnom, hogy probald ki es meglatod mennyire vallik be. De meg nallunk felnotteknel is van olyan, hogy van aki bir egy fajta termeket van aki nem. En is igy vagyok a Dove-al. Nem birom a sampont hamlik es viszket tolle a fejem bore de van aki imadja. Egy probat meger szerintem.
2009. okt. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem akarok offolni, de ugyanez az én gondolatom is, kedves utolsó! :) A Dove-val ugyanez nálam is a helyzet, más meg teljesen odavan érte! Igen, ez is baba(bőr)függő dolog... Ha esetleg nem mersz kísérletezni, akkor ott a Gabi pl. annak van nagyon jó (illattalan) popsikréme.
2009. okt. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem ugyanaz a védőnőnk? :)

Minket is teljesen lebeszélt mindenféle J&J termék használatáról. Mondjuk nem is használjuk, megvannak a bevált márkáink, mert a kisfiam bőre nagyon érzékeny.

2009. okt. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kislányom bőre ezek szerint nem érzékeny, amióta megszületett Johnsonnal fürdik, 1 éves és sose volt baja. Mi is a Top to toe-t használjuk.
2009. okt. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon megoszlanak a vélemények, két hónapos a kislányom még nem igazán tudom milyen a bőre, kipróbálom a J&J fürdetőt és ha nem bírja az ugye 2-3 fürdetés után már kiderül?
2009. okt. 12. 10:10
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi is kipróbáltuk ezt a fürdetőt, amit te is írsz. Az első alkalom után tele lett piros pöttyel a babám. Viszont egy ismerős baba totál száraz érdes bőrét ez hozta helyre.

Próbáld ki, ha nem jó, majd abbahagyod.

2009. okt. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy bőrgyógyász orvos ismerősöm mondta,hogy ezek a terméket allergiát okoznak és nagyon rosszak.Ráadásul NEM azonnal,hanem hetek vagy hónapok múéva,aztán az anyuka azt sem tudja,mitől jött ki,hisz nem váltottak fürdetőt.A kórházban meg nem azért használják a top-to-toe-t,mert jó,hanem mert ingyen kapják a Johnson's-tól.így anyuka azt hiszi,ez biztos tuti kis márka.Hát nem az.Persze van biztos,akinek beválik.Egy kéthónaposnak meg szerintem még a gyógyszertári a megfelelő.
2009. okt. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyász ismerősöd sztem kicsit beparáztatott. A J&J termékeket is folyamatosan vizsgálják , ellenőrzik. De ahogy itt valaki írta pl. sok termékükben parfüm van, amit sok babapopsi,vagy a baba-bőr nem bír.Nem minden kórház használ egyébként ilyen termékeket, ez felesleges általánosítás. egyébként amelyik baba bőre érzékeny, vagy allergiás, még a legfinomabb dolgoktól is kiütést kaphat. (jó pár helyen még a fürdetővizet is felforralják , mert attól is kiütést kap a baba)
2009. okt. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!