Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben hozzátok ki téli babátok...

Miben hozzátok ki téli babátokat a kórházból? Mózes, vagy hordozó? Bundazsákban be lehet kötni a hordozóba?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hordozó, mivel autóval mentünk haza és csak ezt lehet biztonságosan bekötni. A miénk olyan volt, amit bundazsákkal nem lehet bekötni a lábak közti rögzítő szíj miatt. Mi jól felöltöztettük a babát és bekötés után még be is bugyoláltuk pléddel. Jó melegen lehet így "csomagolni". (Januári baba)
2009. okt. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Apa hozott hordozót is meg mózest is szerencsére mert mi sehogy sem tudtuk betenni a hordozóba pedig overál volt rajta.
2009. okt. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az újévre vagyok kiírva, a minap vettem egy tök jó bundazsákot születendő babókámnak. Igaz két részes, de olyan, hogy van egy vastag kabát, és hozzá lehet patentolni a zsákot. Jó nagy átfedése van. Úgy van kialakítva, hogy a lába között van hagyva nyílás, ami direkt azt szolgálja, hogy be lehessen kötni. Mi is kocsival megyünk majd haza, úgyhogy bundazsákban fogjuk bekötni a hordozóba.
2009. okt. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én december 25-re vagyok kiírva és olyan bundazsákot vettem a babának, amin van külön nyílás, hogy a hordozó biztonsági övét átvezethessem. 3900 ft-volt az intersparban. Remélem jól fog működni.
2009. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hordozó és olyan bundazsákunk volt, hogy a lába között volt nyílás és ott tudtuk bekötni.
2009. okt. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. okt. 12. 15:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi január 2.-án jöttünk haza. Hordozóban volt a baba. Az öltözéke pedig: bady, rugdalozó, kiskabát, kezes-lábas overál, sapka. Így ültettük be a hordozóba. Érdemes kipróbálni hogyan lehet bekötni a hordozót a kocsiba. Jó babavárást kívánok!
2009. okt. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!