Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is extra nyügi ma...

Más babája is extra nyügi ma az időjárástól?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én 15 hónapos kisfiam nem.

Az eső miatt nem tudtunk ma sehova menni délelőtt,mégis szépen és időben le tudtam tenni aludni.

Tied mennyi idős?

És mit csinál?

2009. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém nagyon nyűgös, de nem tudom, hogy az időjárás vagy a foga miatt. Szép napunk van. :-)
2009. okt. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eddig az enyém sem volt az, pedig én is féltem, hogy az lesz a sötétségtől és attól, hogy nem tudtunk lemenni vásárolni (nagyon szokta várni). Délután nem tudom milyen lesz, de egyelőre minden ok, Ő is alszik. 17 hónapos kislány anyukája.
2009. okt. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ő szereti az esős, hűvös időt, a hidegfrontot. Alszik :)
2009. okt. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13,5 hónapos kisfiam nem nyűgös, viszont reggel több mint egy órával tovább aludt mint általában. Most is alszik, "rendes" időben elaludt ebéd után, szerintem ez az alvás is hosszabb lesz, mint szokott.
2009. okt. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én babám nagyon hisztis,3 hónapos, és alig eszik,nem tudom ezért mikor éhes,mikor álmos,vagy hogy beteg-e..
2009. okt. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!