Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós a lányom, anyatejes,...

9 hós a lányom, anyatejes, eddig mindent megkóstolt megevett, de néhány napja ha kinálom hányingere van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
este mindig tejpépet szokott enni, de most az se kell neki, csak cici.és éjjel is sokszor kel fól, cicin alszik.már fárasztó.tanácsotok lenne?
2009. okt. 12. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam már 17 honapos de neki is vlt ilyen időszaka...megundorodott a kajátol az egyhangusága miatt. Szerintem pár napig most ne ajálj neki semmit had kivánja meg magátol.

Vagy az is lehet hogy beteg lesz.Általában a betegségek lappangási ideje 1-2 hét.

Az én fiam is sokszor kel fel a mai napig is,sokszor irigykedek másokra,mert nem ez a megszokott.Szerintem anya kell és ennyi az egész. Mostmár kihasználok minden pillanatot amikor rám van szüksége mert nem sokáig lesz ez így. Azt mondják ovis kortol egyre jobban leválik a gyerek az anyjárol.

2009. okt. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a torka fáj.
2009. okt. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom - szintén anyatejes - is csinál ilyet olykor. Lehet, hogy jön a foga a picurodnak, az én lányom olyankor csak cicizik, éjjel szinte le se cuppan róla, de legalább ezzel meg tudom nyugtatni. Fárasztó, de tarts ki, nem tart örökké. Meg ahogy előttem is írták, addig jó, amíg ily módon is kellünk nekik. A lányom 15hónapos, még mindig többször szopizik éjjel, de most is épp az egyik rágófoga jön, gyakorlatilag egyfolytában szopizik. De legalább nem sír és tud aludni. Próbálj meg napközben, amikor a pici alszik, kicsit ledőlni te is, sokat segít. Én is úgy szoktam, ha már nagyon fáradt vagyok.

Amúgy pont 9 hónapos korunk körül volt, hogy bár előtte sok mindent evett már, akkor egy hónapig szopin kívül semmit. De jókedvű volt, mosolygós, igazi energiacsomag, akkor tanult meg járni is kapaszkodva, szóval semmi gond nem volt vele, csak nem evett. Aztán szépen megint elkezdett mást is enni.

Csak azt mondhatom, tarts ki, előbb-utóbb rendeződik. Minden jót nektek!

2009. okt. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Off: bocs, de le kell írnom. Olyan jó Anyucik vagytok! Nagyon jó lehet a babátoknak, hogy ilyen türelmesek vagytok! :)
2009. okt. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy a Te kérdésedet, illetve a többi hozzászólót olvasom, kicsit bocsi, megnyugodtam. A lányom 8 és fél hónapos, és már jó ideje ezt csinálja, bár ő a gyümölcsöt időnként immel-ámmal, illetve a rizst megeszi. Főzeléket még csak ne is mutassak neki, öklendezik, sír, szorítja a száját. Elkeserítő. Ráadásul mindig az az érzésem, hogy VALAMIT szeretne, csak nem tudja, hogy mit, ezért kb 4-5 fajtát odakészítek, ha enni kezdünk, de ha kettőt nem fogad el, már nem is erőltetem. Ő is sokszor cicizik, most már egyre többet iszik vizet is. Neki 8 foga van, nem tudom, hova jöhet még a következő. Megpróbálom lazán kezelni, arra gondolva, hogy ő tudja, mennyi kell neki, előtte sem volt nagy étkű. De akkor is elkeserítő! Akkor ezek szerint csak kitartást kívánhatunk magunknak és egymásnak is!
2009. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Torka nem fáj, doki látta.Akkor remélem csak anyakell neki.
2009. okt. 14. 16:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem az érdekelne, honnan tudod, hogy hányingere van??

Amúgy anyás korszaka lehet...elmúlik..

2009. okt. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsónak válaszolva, fintorog a kaja láttán és néha öklendezik még a szemét is becsukja.
2009. okt. 15. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!