Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos lányom felkarján...

10 hónapos lányom felkarján hátul a nyakán és picit a mellkasán piros kiütéses lett. Ez a meleg?

Figyelt kérdés
Nekem sose volt ilyen ezért nem tudom. Nem vakarja, hintőporozom, de mi van ha ételtől van? 3 napja kapott először joghurtot...vagy a tejkiütés másmilyen? Köszönöm
2013. jún. 20. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Amiket írsz helyek inkább a meleg kiütésre jellemzőek. Ha allergia lenne, az aznap, de legkésőbb másnap jönne ki.
2013. jún. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Humana pudingot és joghurtot kapott már korábban is, meg tejpépeket is már 4 hónapja;most először adtam neki natur joghurtot, azért gondoltam hátha, de akkor megpróbálok megnyugodni.
2013. jún. 20. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok: A tejkiütés arcon és egész testén megjelenne. Próbáld 2-3 napig nem adni neki ilyen tejtermékeket, utána ismét, ha közben a pöttyök eltűnnek és pont utána vissza térnek akkor érdemes a gyerekorvosnak megmutatni. De mint már mondtam ez szerintem 80% hogy "csak" a melegtől van. Nálunk az XY boltban vásárolt alma okozott gondot. Megmostam meghámoztam és odaadtam a gyereknek, estére pöttyös lett, reggelre elmúlt, nem foglalkoztam vele. Egy hét múlva megint adtam neki almát XY boltba vásároltat megint pöttyös lett. Nem értettem mi van, reggelre elmúlt. Na mikor már harmadjára adtam neki akkor rájöttem mi okozza. És a többi almával nem volt baj csak ezzel. Pedig megmostam, meghámoztam, nagyon figyeltem, hogy csak tiszta kézzel fogjam meg ne azzal amivel a héját is körbe tapicskoltam, és még is az az alma nem volt jó valami miatt.
2013. jún. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is melegkiütés lesz inkább
2013. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Remélem hogy a melegtől mert az 1 éves fiamon is vannak ilyenek, még a hasán is :)
2013. jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
biztos, hogy a melegtől van sztem. az én fiam is nagyon kiütéses
2013. jún. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!