Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utolért a "négyfal" szindróma....

Utolért a "négyfal" szindróma. Egyre feszültebb vagyok, és a babám is megérzi ezt, mit tehetnék ellene!?

Figyelt kérdés
Nagyon küzdök ellene, de már egyre jobban kivagyok, ha sír a baba.Nagyon szeretem, csak már néha kifutnék a világból miatta.Kérlek, a kritikai hangot mellőzzétek, tanácsokat kérnék!!
2009. okt. 12. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Néha bízd másra a babát (apuka,nagymama) és menj el egy kicsit sétálni,vásárolni stb.A babának is jó,ha nemcsak te vagy vele,és te is kikapcsolódsz egy kicsit.
2009. okt. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
apuka ha itthon van, akkor ugyanúgy elvárja hogy csináljak mindent a baba körül. anyukám nem tud jönni , beteg... anyósom meg nem hiszem, hogy jónéven venné...
2009. okt. 12. 17:24
 3/5 A kérdező kommentje:
de azért köszi:)
2009. okt. 12. 17:25
 4/5 anonim ***** válasza:
de miért ülsz a négy fal között?menjetek jókat sétálni,boldba,bevásárolni,plázáa ha városi vagy,csak úgy nézelődni,boldba be,boldból ki,szökőkutakhoz sétálni,barátnőkhöz,rokonokhoz.most sajna rossz idő van,igy talán benti dolgokat kell csinálni.de ha otthon vagy akkor se azt csináld csak amit muszály.tegyél be valami jó zenét,és táncoljatok a babával,én valamelyik nap megtaláltam a régi mesék zenéit.a vukk,dr bubó,futrinkautca,stb,nagyon jókat szórakozunk rajta.ezt kívánom neked is.
2009. okt. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sétáljatok sokat, bár most egyre rosszabb idő jön sajna... De akkor is hívhatsz barátokat, szomszéd gyerekes anyukákat, járjatok össze, beszélgessetek, játszatok együtt. Menjetek játszóházba, vásároljatok a babával, és igenis , apuka ha otthon van vegye ki a részét, hisz az ő gyereke is, nem csak a tied. NEked is jár kikapcsolódás, és idő, amit magadra kell, hogy fordíts!!Légy határozottabb!!
2009. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!