Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A háztartási kekszet mivel...

A háztartási kekszet mivel reszelitek a babátoknak?

Figyelt kérdés
Üvegreszelőn reszeltet,de darabos maradt,leturmixoljam?
2013. jún. 21. 09:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Védőnöm tanácsára darált háztartási kekszet vettem neki így nem kell reszelgetni.:)

1 kiskanállal a gyümibe és már eheti is.:)

2013. jún. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de a kérdés főleg a reszelőre vonatkozott:)Sajnos nem tehetem meg,hogy olyan kekszet vegyek neki,ami ötször annyiba kerül mint a sima háztartási keksz.Nem gondolnám,hogy mérgezem azzal,hogy lereszelek neki egy darabot hébe-hóba, mint ahogy én sem eszem ilyesmit minden nap.Nem akarok azzal jönni,hogy nagyanyáink miket ettek,mert én is nagyon figyelek arra,hogy mit mikor adjak a babámnak,de tény,hogy akkoriban nem volt baba keksz és baba tea,(amik egyébként ugyanúgy mesterséges anyagokat tartalmaznak)mégis egészségesen felnőttek,felnőttünk.Egyébként már elkészítettem,azért nem dobom ki a drága gyümölcsöt,mert egy fél kekszet belereszeltem:)
2013. jún. 21. 10:17
 13/17 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is pont 29.-én lesz 7 hóngapos:))Én sem tudnám a drága babakekszet venni,két hónapja kap háztartásit.Néha tejbe darabolom,úgy eszi.Sajnos két hete nem hajlandó semmiféle pépet megenni,csak darabos ételt.Amúgy eddig a fémreszelő kicsi lyukacsos oldalán reszeltem.
2013. jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is üvegreszelőn reszeltem, de nekem sohasem lett darabos. Utána meguntam reszelgetni, és direkt darált kekszet vettem.
2013. jún. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én vagyok az összetevős válaszoló, te tudod, mit adsz, nem akrtam kötekedni, csak leírtam, mint infó. Nekem gyerekorvos nem ajánlotta a mű dolgokat ilyen korban. Amúgy, ha már úgyis adsz neki, akkor inkább a cukros változatot, sokkal károsabbak ezek a mű édesítőszerek. Csak reagálni szeretnék arra, hogy mit ettek a nagyanyáink. Amikor ők voltak fiatalok, nem ezek voltak az összetevők. Ráadásul, nem kell megvenni a drága kekszet, el is készítheted magad, még egészségesebb.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, én turmixgéppel daráltam a babakekszet. És úgy rémlik, hogy 7-8 hósan bevezettem én is a glutént, igaz először kásák formájában.

Amúgy írták, hogy a pép is jó, vagy az is drága? Nem emlékszem már mennyibe került, de azt is lehet gyümölcsbe rakni. Én azt is raktam, nem is kell darálni.

2013. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
még nem tartunk a pépeknél,zöldségekkel kezdtük a hozzátáplálást,amit ebédre kap,most kezdjük a tízórait kiváltani.
2013. jún. 21. 13:03
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia! Eleinte csak babakekszet adtam a babámnak, most már sima darált háztartási kekszet teszek a gyümölcsbe. 10,5 hónapos a kislányom.
2013. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!