Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhességi csíkok összehúzódna...

Terhességi csíkok összehúzódnak majd?

Figyelt kérdés
Lassan 6hónapja h szültem, kevesebb kiló vagyok mint amennyivel kezdtem a terhességet, a csíkok nagyjából elhalványodtak de nem nagyon akarnak összehúzódni. Így marad? Kenem bőrfeszesítővel.
2013. jún. 21. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 7 hónapja szültem.Halványodtak de nem húzódtak össze nekem sem sajnos...
2013. jún. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A terhessègi csìk az teljes bôrszövet szakadàs tehàt max halvànyodik de elmùlni nem fog.:-(
2013. jún. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a striák nem múlnak el, kifehérednek.soha nem fog összehúzódni,akármilyen krémet kensz rá,akármit csinálsz vele.(egy kozmetikus anyuka)
2013. jún. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az gáz, akkor várhatom itt a csodát.. :/

hát köszi a válaszokat! :) :(

2013. jún. 21. 11:01
 5/6 anonim ***** válasza:
15 évesen lettek az első striáim, híztam sokat, majd lefogytam. Jelentős mennyiséget. Azóta felnőtt nő lettem, lassan 30 leszek, de pont ugyanolyanok, mint akkor. Halvány, gyönyház fényűek, de nem húzódtak össze. Ez így marad már mindig.
2013. jún. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15 hónapja szültem. nekem nagyon szétszakadt a bőröm sajnos.Vékony alkat vagyok.Oldalt két ujjnyi vastagságú csíkom van.Azok mikor szétszakadtak fájtak is. Mára már nem vörösek teljesen fehér lenne ha nem szoliznék rá.Nekem a szoli sokat segített rajta.Szinte beleolvadnak a bőrszínembe így nem látszik annyira.:)
2013. jún. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!