Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 7 hetes, de már...

Kisfiam 7 hetes, de már nagyon szeretnénk kimenni egy kicsit a strandra a férjemmel. Arra gondoltunk, hogy megvárjuk, hogy betöltse a 3 hónapot a kisfiúnk. Szerintetek akkor már ki lehet menni vele pár órára a strandra?

Figyelt kérdés

Pancsoltatni lenne gyerek medence,viszont annak hideg a vize,ezért csak a meleg termál vize mártogatnánk bele egy kicsit..attól nem lenne baja,ugye?

Első babánk,és még nem igazán tudjuk,hogy ,,mit szabad,, és ,,mit nem,,.

De persze a védőnőt mindenképpen megfogom kérdezni erről,meg ha kell a gyerek orvosunkat is.


2013. jún. 21. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Strandra kivinném de a vízbe biztos hogy nem tenném bele. Én még az itthoni medencébe sem merem, majd talán jövőre. 5 hetes.
2013. jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy még nem fürdetném 3 hósan strandon, termálvízben meg főleg nem.
2013. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kerria ***** válasza:
100%

Termálvízbe neeee.


Inkább vigyetek egy kis pancsolót neki, amibe meleg vizet tesztek. Árnyékban teljesen jól ellesz.


Mi anno, úgy mentünk strandolni, hogy az alvásidejéhez időzítettük. Etetésre már kint voltunk a strandon, babakocsiban elaludt, odatoltam a medence mellé, árnyékos részre, és így láttam, hallottam is ha jelez :) A 3 hónapos kort megvártuk mi is.

2013. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem.Akkor a babát nem tesszük vízbe..csak jó lenne már egyet úszni,imádunk a férjemmel strandolni :)

Akkor a kisfiúnkat csak betesszük árnyékba és kész.Biztosan élvezné ő is,ha az árnyékban érné a jó friss levegő :)

És pl az etetést hogy oldanátok meg?A kisfiam hála Istennek anyatejes és 3 óránként szopik..szoptatni pl hol szoptatnátok meg a strand területén?Mert én arra gondoltam,hogy van ingyenes öltöző,és addig bemennék oda vele. 5-6 óra strandolás szerintetek egy 3 hónapos babának nagyon hosszú lenne??

2013. jún. 21. 12:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van az elsőknek, nem szabad bevinni.

Bárhol megszoptathatod, fogod és letakarod egy textilpelussal és kész :)

2013. jún. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Árnyékosabb helyet kerestem, ahol kevesen járnak és ott szoptattam, aztán a babakocsiban, vagy csak a pléden aludt. Akkor már 1 éves elmúlt, mi előtte nem vittük strandra, de nem is hiányzott. Most a kicsi 8 hónapos, a tesó miatt hétvégén készülünk strandra, de őt még nem rakjuk a gyerekmedencébe sem, hiába nem lehet, ott ücsörögnek benne a szülők, nagyobbak is ki-be ugrálnak, az én kicsimnek meg így is érzékeny a bőre. Mi is kis felfújhatós pancsolóban gondolkodunk kis vízzel, abból nem lehet baj. :) Hogy mennyire bírja a kicsi, ott dől el, gondolom ha nagyon nyűgös, nem fogtok végig maradni. De lehet hatalmasakat fog aludni, ti pedig úszhattok. :)
2013. jún. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele hogy már nagyon szerettem volna kimozdulni, strandra menni a családdal, meg hát a nagyobb gyereket sem zárhatom be a lakásba...


De megmondom őszintén eléggé kínszenvedés volt. Most voltunk először strandolni vele ( 6 hónapos). Nagyon meleg volt, hiába voltunk árnyékban (fák és napernyő alatt) végig kínlódta a délutánt. Nem akart enni, csak nyüglődött.

Babamedencébe bevittük egy kicsit locsizni.


Nekünk sajnos nem jött be annyira a strandolás mint amennyire én szerettem volna. Úgy érzem kell még pár év mire azért ő is jól fogja magát ott érezni.

2013. jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi pont tegnap voltunk először strandon vele.(5 hónapos)

3 után mentünk ki.Mikor kiértünk,már álmosodott,így elaltattam.Aludt is a friss levegőn,az árnyékba a kis pléden 1 órát.Miután felkelt megszoptattam,még csak anyatejes.Mi vittünk egy nagy napernyőt,és az alá ültem be.Cicire tettem,és semmi sem látszódott belőle.

Aztán bevittük a gyermekpancsolóba.Hát imádta. :))

Olyanokat kacagott. :D Este 7kor jöttünk haza.

Nagyon jól bírta!Holnap is megyünk!

2013. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!