Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit látja a nagyszülő a...

Mennyit látja a nagyszülő a gyermeketeket?

Figyelt kérdés

Igazán az érdekelne a legjobban akik egy városban/faluban vagy nagyon nagyon közel laknak egymáshoz.



Nemsokára érkezik első gyermekünk és egy városban lakunk az egyik nagyszülő párossal. Kíváncsi vagyok, kinek mi a véleménye!



2013. jún. 21. 14:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Anyám engem sem nevelt,így azt sem tudja,hogy vannak unokái.Amúgy nem egby helyen élünk.Apám szerette őket,de 2 éve meghalt.A férjem édesapja is már elhunyt,nem ismertem.Az anyjával egy házban laktunk 7 évig,a nagyfiamat tönkre tette lelkileg,nem is engedtem a közelébe sem.A középső még oda született,de egyszer látta,mert a gondolattól is kirázott a hideg.Sajnos csak a közvetlen szomszédba tudtunk költözni,de nyugi van.Azt,hogy 6,5 hónapja született még egy kisfiunk,két hete tudja.De azonkívül,hogy elmondott minket mindennek,azt sem kérdezte fiú vagy lány.
2013. jún. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Anyósom heti 2-3 alkalommal jön hozzánk. Általában munka után, ha nincs más programja, akkor mindig meglátogatja a picit. Hétvégén szoktunk hozzá menni általában, ilyenkor akár egész délután sétálnak a parkban. :))


A dédi is heti 2-3 alkalommal találkozik a babával. Hozzá általában mi megyünk,de ha valami programunk van, akkor szívesen vigyáz rá Ő is, vagy ha orvoshoz megyünk a babával, akkor el szokott jönni velünk.


Após is a közelben lakik, de Ő csak havonta 1-2 alkalommal jön fel, ha amúgy is erre járna..

2013. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Anyós heti 2-3x, de szíve szerint haza se menne, nyomul ezerrel :O Szüleim heti 1x.
2013. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én apukám hetente/2 hetente látja,párom édesanyja úgy havonta,édesapja 2 havonta,de ők más városban laknak. Apu innen 15 percre.
2013. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!