Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhát készítsek a...

Milyen ruhát készítsek a babának a kórházból hazajönni?

Figyelt kérdés

Nem viszem be, itthon készítem ki, majd Apa hozza ha jön értünk.

Kb 1 hetem lehet, persze +/- 1 hét :)))


2013. jún. 21. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen rövidujjú body vagy rövidujjú napozó legyen a csomagban. És egy kis vékony zokni, nyári sapi.


DE! Ha hűvösebbre fordulna az idő(amit kétlek de sosem lehet tudni) akkor pamut rugdalózó és hosszú ujjú body is legyen a táskában ( végülis elfér benne, nem?)



Majd meglátod milyen idő lesz mikor jöttök haza.

Nem szabad túlöltöztetni.

Ha ilyen forróság lesz akkor bőven elég rá egy kis napozó vagy rövidujjú body, neki is melege lesz.

2013. jún. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nyilván időjárásfüggő lesz, hogy mibe öltöztesd.

Ha pl. olyan idő lenne, mint most, akkor én azt hiszem egy kisnadrágot, vékonyzoknit és rövidujjú pólót adnék rá. Vagy rövidujjú bodyt, zoknit, sapit.

Ha a szél fúj, akkor hosszúujjút adnék rá fültakarós sapival.

Sztem kisplédet mindenképp készíts ki, meg készülj pár variációval, aztán vmelyik csak jó lesz. :))


Én, amikor bementem szülni márciusban, akkor tavaszi dzsekiben mentem, rövidujjúban. Amikor hazajöttünk, addigra jött a nagy hó, szóval totál nem lehet így előre tudni, mi lesz.

2013. jún. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor több félét készítek. Tegnap mondta valaki hogy csak hosszú cucc lehet újszülöttön de nem értek egyet. Örülök hogy más is így gondolja :)
2013. jún. 21. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!