Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szólnátok, ha a veletek...

Mit szólnátok, ha a veletek egy házban élő anyósotok elrendezte volna, hogy mire haza értek a korházból az első babátokkal, ott vakációzna a sógornődék hat éves kislánya?!?!?

Figyelt kérdés
Ez vàr ràm!! Èn fújom fel a dolgokat???? Nem leoltást kérek, csak vèleményeket!!
2013. jún. 6. 11:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
58%
Nyilván jobb lenne ha magatok lehetnétek és nyilván erről minimum kikérhette volna a véleményedet az anyósod, de az a 6 éves kislány annyira fog zavarni?
2013. jún. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Elképzelhetetlen mivel nem költöznék anyóshoz. Ő vára az ő szabályai vannak, el kell fogadnod.
2013. jún. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha egy házban éltek, akkor ti se nagyon szólhattok bele hogy ő kit hív meg. Mondjuk azért lehetett volna tekintettel a babára, meg hogy akkor mész haza a kórházból. De engem spec. anyós idegesítene jobban, nem a 6 éves kislány.
2013. jún. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
A férjem háza(miénk) , tehàt ő lakik nálunk.
2013. jún. 6. 11:43
 5/30 anonim ***** válasza:
50%
Nem élnék az anyósommal semmi pénzért egy háztartásban,akkor már inkább egy egy szobás albérlet.Senkinek sem egészséges.Ha az ő háza is,akkor joga van látogatót hívni,és ha ti is ott laktok,akkor ezt kénytelen vagy neki lenyelni.Ezért kell először függetlenedni,és aztán gyereket szülni...
2013. jún. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
69%
Hát ha ő is ott lakik, akkor szerintem jog van vendégül látni a saját unokáját. Elhiszem, hogy zavar, de nem tehetsz semmit.
2013. jún. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
84%

Mit szólnék? Nyilván nem röpdösnék a boldogságtól. Tényleg jobb lenne ha csak magatokban lennétek, csak ti 3-asban, de mivel anyósoddal együtt laktok ez kivitelezhetetlen.

Egyébként meg az első időszakban még anyósod zsongása is zavarni fog, fáradt leszel, nagyon és csak egy kis pihenésre és alvásra fogsz vágyni.


A kislány meg nyilván ott fog zsongani körülöttetek, biztos mindenben segíteni akar majd. Ezt nem akarod?

2013. jún. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Akkor meg állj a sarkadra,(vagy a férjed) és mondd meg neki hogy majd akkor jön vakációzni a kislány,ha a baba megerősödik.kommunikáció....ennyi....
2013. jún. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Különben a kiscsaj csak azért zavar majd mert a hàlszobánk anyós nappalija mellett van. A kiscsaj sokat van ott. Ott rohangál, üvöltözik!!
2013. jún. 6. 11:45
 10/30 anonim ***** válasza:
48%

Annak a kislánynak annyi joga van ott lenni, mint majd a te gyermekednek, hisz ugyan úgybinokája a másik is!

Én ha haza viszem a fiam a kórházból, otthon lesz a 4 éves lányom!! Nem tehetem ki azért mert jön egy másik gyerek, mindd kettő az enyém!

Szerintem felfújod a dolgot! Gondolom nem egy szobában laktok mindd.

2013. jún. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!