Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Jennifer nevet, hogy lehetne...

A Jennifer nevet, hogy lehetne nem Dzs-vel anyakönyvezetni? Ez a név marad, ebben biztosak vagyunk, egy elhunyt amerikai ismerősünk emlékére is ezt szeretnénk adni, de nem Dzs-vel.

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 20:08
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

Egyetertek a logikaddaal, a Jennifer valoban szep nev,es nem lesz vele gondja kulfoldon,viszont latod milyen erzeseket valt ki orszagon belul.Persze ha biztosan kulfoldre fogtok koltozni,akkor nagyon jo,de ha Magyarorszagon is jarna suliba,akkor talan jobb lenne melle meg egy olyan nevet valasztani aminel csak a kiejtes ter el kulfoldon,de egyebkent nem fog csufolodasra okot adni a gyerekek kozott.

Aztan a lanyod majd eldonti,hol melyiket hasznalja.

Nalunk a vezeteknev sem magyar es nem is elunk Magyatorszagon,de a masodik gyereknek biztosan 2 nevet fogok adni,amibol az egyik valamilyen formaban hasznalatos magyarul is.

2013. jún. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kulturált választ,tanácsot!

A mi nevünk sem magyar családnév, hanem német hangzású, sváb!És ksimillió van belőle a világban.

Szóval nem is cigány. És épp így gondoltuk a férjemmel a lehetőség adott, hiszen ha a Jennifer kerülne előre, akkor nem is tűnik magyarnak a neve.

Én inkább úgy látom egyre többen vállaják fel, hogy ez a név tetszik nekik, és az országban az első Jennifer-ek már betöltötték a 20-at szóval volt ideje az országnak hozzá szoknia.

Azért a Gyakori kérdések. hu az nem mérvadó ebből a szempontból...:)))

És nehogy már a rét repüljön a sas felett!!!!!!!


És az is fontos, hogy vidéken vagy Bp-en, élsz, hogy melyik kerületben...

És a másik dolog, hogy ezeknek a fórumoknak van egy feszültséglevezető szerepük,hiszen mindenki név nélkül írhat, akár ide akár máshova.

Ha az életben szembe találkoznának az emberek, senki nem merne/ vagy akarna a másikra rosszat mondani.

2013. jún. 22. 15:15
 33/51 anonim ***** válasza:
63%
Egyet értek veled kérdező. Én is rosszul vagyok a legtöbb ősmagyar névtől.Manapság kezdik felkapni ezeket a neveket. A Bendegúz valami szörnyű nekem a régi film jut róla eszembe az indul a bakterház. Az a kis paraszt fiúcska.Édes, de nekem emiatt parasztos a név.100-szor inkább Dzsennifer, mint Erzsébet vagy Julianna. Izlések és pofonok. Ezt nem tudjátok felfogni, hogy vannak ilyen és olyan emberek.
2013. jún. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező! Olyan nevet adsz a gyerekednek, amilyet akarsz, mint ahogy mindenki más is. Viszont úgy látom nagyon elszaladt veled a paci. Általában a butuska újgazdag nők szokták ilyen stílusban előadni magukat, mint ahogy te tetted. Nem egyformák a lehetőségeink? Így van.Azonban lehet, hogy anyagilag sok mindent megengedhetsz magadnak, de intelligenciát, stílust nem adnak a pénzzel. Ennek úgy tűnik élő példája vagy.
2013. jún. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:

Neked sem, bár okos enged szamár szenved...

Nem épp témába vágó a megszólalásod.

2013. jún. 22. 20:22
 36/51 anonim ***** válasza:

ott a pont 34-es!


amúgy a Boróka és Jennifer között is vannak nevek.

2013. jún. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:

Csakhogy en lesajnalom hogy milyen nevek vannak. Egyszer írta valaki hogy egy blikkfangos sváb családnév miatt egy jokedelyu anyakönyvvezető engedte hogy ne a magyar helyesírás szabályok szerint írjak a gyerek nevet. Reménykednek hátha akadnak meg, akik tapasztaltak a témában!!

Oda adsz pontot ahova akarsz, de nekem egy okoskodó se ugasson, hogy egy nemzetközi névvel baxom el a gyerek jövőjét, en sem ugatok le mást komoly hiányosságok ért!! Nem azt kérdeztem hogy a Csenge, Pittypang es egyéb nevek hogyan hangzanak!!!

Es igen, különbség van Alsobogyorosvalagpuszta es a főváros között, de ezt mi sem álszent okoskodó ugyanúgy tudja :)

2013. jún. 22. 21:27
 38/51 anonim ***** válasza:
67%

"nem egyformák a lehetőségeink" ahogy az agyi képességeink sem :) vannak csekély értelműek ,legyen csak Jenifer ,majd kapja a "magáét" ....

az indokaid szánalmasak

ha a gyereked ettől érzi magát jól külföldön ,régen sz@r neki

amcsi rokon ( ha ha ha) mindegy de ha az is lenne pont a gyermekedet nem fogja érdekelni ...

Ha tetszik ha nem meg kell felelni bizonyos szabályoknak , ha nem , lehet csomagolni pugyéstól ...

2013. jún. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:
Neked is lehet innen menni, javíts sorsod on, mert ha olyan elégedett lennél, nem itt mocskolodnal...
2013. jún. 22. 23:35
 40/51 A kérdező kommentje:

Es azokat a szabályokat pont te diktálod éjfélkor a gyakori kérdések.hu-n?!!

Majd hétfőn bemesz melozni, es az helyre rakja a te szuper agyi kepessegeidet.

Ha nem tud valaki hozzátenni a megoldáshoz minek szán időt hogy elmondja ismeretlenül egy ismeretlennek?!

Van értelme?!!!

Agyi képességek!!!! Chio..

2013. jún. 22. 23:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!