Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Jennifer nevet, hogy lehetne...

A Jennifer nevet, hogy lehetne nem Dzs-vel anyakönyvezetni? Ez a név marad, ebben biztosak vagyunk, egy elhunyt amerikai ismerősünk emlékére is ezt szeretnénk adni, de nem Dzs-vel.

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 20:08
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőnek felesleges agyi képességekről beszélni. Nem is tudja mi az, annyira nincs szegénynek. Nagyon felsőbbrendűnek érzi magát attól, hogy nem kell dolgoznia, nem is fogja fel, hogy ettől ő semmivel sem több, mint más, sőt. A Dzsennifer itthon akkor is kisebbségi név, ha a feje tetejére áll is.
2013. jún. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:

TE honnan olvastad ki,hogy nem dolgozok Drága?

Látom megjelentek a dögkeselyűk a semmire...

Vidéki emberek mondták nekem, hogy vidéken sok mindenben más a helyzet, bizonyos, nevek, öltözködési viselkedési szabályok eltérőek mint a Fővárosban mivel 15 évig nem is éltem Magyarországon!

Mit is várhattam egy ilyen fórumtól...

Az Ön előtti hozzászóló kedves mondata, hogy sebaj, majd megkapja az élettől - ezt kívánja, egy kislánynak, hogy bántsák, verjék meg a neve miatt...Remek.

Ő az aki szánalmas, a gonoszságával, a rosszindulatával, dislike a Faceboook-on sajnos itt nem lehet, így nem Tökmindegy?!!!

És itt milyen agyi, és intelektuális képességekről beszélhetünk?!

VAlóban így van, hogy Mo-n senkit, és semmit nem toleráltok, jól belétek lett nevelve a kommunizmus.

Én cigányt sem bántanék azért mert Esmeralda egyszerűen nem érdekel nem fogalkozom vele, sose találkozunk és csókolom.

Nem tanácsot kértem, hogy mi legyen a neve.

2013. jún. 23. 09:05
 43/51 anonim ***** válasza:
100%
Én például nagyon jól tudok tolerálni bárkit és bármit, ha nem olyan lenéző, gusztustalan stílusban nyilvánul meg, ahogy Te tetted. Az ilyet valóban nem tudom és nem is akarom. Mellesleg legtöbbünk nem a kommunizmusban nőtt fel, az már egy másik generáció, ezt azért illene tudni. Agyi képességekről pedig veled valóban nem szabad beszélgetni, ez nyilvánvaló. Én befejeztem, nem ér ennyit az egész dolog. Szép életet kívánok a lányodnak, akár itt, akár máshol.
2013. jún. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

"ezt kívánja, egy kislánynak, hogy bántsák, verjék meg a neve miatt...Remek. "

még az olvasás sem megy ezek szerint ....

2013. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
Másokat is zaklat a kérdező privátban? Ocsmány alpári stílusban átkozódva? Ezt lehet? Kérdem Én, Judit "J" vel .
2013. jún. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Nem olvastam vegig a valaszokat de lehet J betuvel anyakonyveztetni a Jenifert,ugy hivjak nehany ismerosomet.
2013. jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

[link]


J-vel NEM lehet, attól még valaki használhatja úgy, de hivatalosan ő DZSennifer lesz. nekem is van ismerősöm, Jenniferként írja, de a személyiben DZS van.

2013. jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

Vidéken élünk, van a családban kisunoka, Jenifer, és nem vagyunk cigányok. Van gond a cigánysággal, de nem a nevük..

Jól kapisgál a kérdező, hogy a kapcsolat fontos, ha kulturáltan ír, én válaszolok.

2013. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Tapolca mellől mi sem kaptuk még meg a "magunkét". Ezt a megjegyzést én is fölháborítónak érzem.
2013. jún. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
a gyerekek csúfolódni fognak és ha ezt anyuka apuka még jól meg is alapozza azzal tuti betesz egy életre , ahogy az Eszmeraldával pl ..de szíve joga .
2013. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!