Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire lehet tápláló a...

Mennyire lehet tápláló a tejem, és van tápértéke? Kislányom 14 hós

Figyelt kérdés
Lassan el szeretném kezdeni az Urtica Urens VH 15 szedését tejapasztás céljából.Kislányom stabilan reggel és este 9kor,és hajnalban 5-6 között még szopizik:és napközben akár többször, és már elég kínos.
2009. okt. 12. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Annyi még a tápértéke mintha sima tejet inna.14 hónaposan márcsak afféle desszertnek elég neki.Most eprsze biztos jönnek az ősanyák,hogy szoptasd 4 éves koráig,mert szárnyai nőnek az anyatejtől,de ha nem szeretnéd már semmi hátránya nem származik belőle ha nem szoptatod tovább.
2009. okt. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy tudom, ilyenkor már inkább élmény, mint táplálék. A kötődés, a jóérzés motíválja, a tej nélkül kibírná.

Nekem nem kellett apasztani, egyszer szivattam le, azóta sincs gond a mellemmel, 2 hónapja nem szoptatok.

2009. okt. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom h nem lehet olyan tápláló már neki, mert akár rögtön szopi után is képes normál adag kaját megenni.

Csak az alvással lesznek gondok mert cicin alszik el nappal is és este is.

De mostmár nagyon le szeretném szoktatni.

2009. okt. 12. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

"szárnyai nőnek az anyatejtől" LOL


Tényleg olyan mintha tejet inna. Az immunrendszerén már nem javítasz, nincs is a tejedben már ami segítene neki.

Próbáld meg gyógyszer nélkül elapasztani a tejed, nekem 1 hét alatt magától elapadt.

2009. okt. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Annyi a tápértéke egy ekkora korban történő szoptatásnak, mintha inna egy fél bögre tejet. Inkább a szokás, a pszichés háttere "fontosabb".
2009. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!