Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy év körüli baba még mindig a babakocsiban alszik?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mármint ,hol? Otthon?
2012. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

semmi különös, ezt szokta meg nyilván, majd kinövi

a babák egyik napról a másikra elhagynak fura szokásokat

de ez annyira nem is fura

2012. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha éjjel, a lakásban,akkor ez elég nem jó. Nem tud rendesen aludni és mozogni benne.
2012. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Napközbeni alvásra gondoltam.
2012. aug. 18. 21:47
 5/14 anonim ***** válasza:

Semmi. Úgy alszik ahogy jó neki. Barátnőm kislánya még 2 évesen is odakint tologatva aludt el majd jót aludt 2-3 órát is. Egy normális, szélesebb babakocsiban kényelmesen elfér miért lenne szűk neki...

Nekem 3 gyerkőcöm van, ebből 2 utálta a babakocsit, a harmadik pedig nagyon szerette, még most is van hogy abban alszik, nem rendszeresen , de ez csak azért alakul így mert ha itthon vannak a nagyobbak akkor bevonulunk a házba és be meg nem tolom a babakocsit a nappaliba.

2012. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem még a 20hónaposom is ott alszik ha éppen alvásidőben babakocsizunk

haza érünk és kiveszem ennyi

2012. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az en fiam is igy aludt meg 1 evesen. Nekunk ez nem okozott gondot. 1 eves kor utan egyik naprol a masikra mar nem igenyelte.
2012. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem napközbeni alvásnál nincs semmi gond vele. A nagyobbik lányom soha nem aludt benne, a kisebbik lányom most múlt egy éves, és a délutáni alvás az mindig a babakocsiban van. Nem csak akkor, ha sétálunk, otthon is ebben tudom csak elringatni napközben. egy ideig még este is ebben aludt el és úgy tettem át a kiságyba. Most már nem igényli ezt. Ne parázz rajt, ha már nem kényelmes neki, úgy sem fog benne aludni. addig meg jó így ahogy van
2012. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha neked ez nem okoz gondot, nehézséget, akkor semmi probléma nincs ezzel. Szerintem még kétévesen sem.
2012. aug. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi a gond ezzel??? Jó, anykának nem egy leányálom kocsiban altatni, de amúgy? Ez egy totál lényegtelen dolog, aminek semmilyen hatása nincs a későbbiekre.
2012. aug. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!