Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lehet az, hogy eddig a...

Miért lehet az, hogy eddig a babánk ( 3hetes) aludt nappal is és most, ugyanannyit 4-5 órát alszik ejjel, de napközben maximum negyedórát és azután felébred, ( nem pihen így eleget asszem, mert nyűgös)?

Figyelt kérdés
2008. jún. 22. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem azért mert 40 fok van árnyékban.

Mi sem tudtunk mit kezdeni a barátnőm kisfiával, föl-le rohangáltunk, hogy elaludjon, de hiába a hűvösebb lakás estére nincs oxigén a levegőben és nem tud pihenni. Ráadásul ő még kicsi és most találkozik ekkora hőséggel , mert ugye amikor terhes voltál abból kimaradt az igazi nagy meleg, ezért nem tud vele mit kezdeni, csak nyüglődik..lehet hogy sokan ellenzik, de szerintem a kicsik ugyanolyan szomjasak mint a felnőttek, úgyhogy kamillateával nyugtathatod, és popsitörlővel törölgesd át, de legyen rajta valami.

2008. jún. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok a picimmel ő holnap lesz 1 hós. Ha napközben elalszik max fél óra és állandóan szopizni akar. Délután 5 körül tud elaludni és csak ha kint van levegőn a lakásban nem. éjjel minden ok vele ő is alszik 4-5 órát. nem vagy egyedül kitartás
2008. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én 7 hetes babám szintén így van, ma ha 20percet aludt egyfolytában akkor már szupi volt. Nem maradt senkinél ha ébren volt, csak a cicit akarta, próbáltam neki adni forralt vizet, de úgy volt vele, hogy fürödni is utál vízben nemhogy megigya. A mellem meg sajog, hogy egész nap rajta lógott, de egy jó pancsi meghozta a hatást, már 2,5 órája alszik szegénykém. Fel a fejjel, holnap még melegebb lesz, de eldöntöttem lefürdetem napközben is, hátha jobb napunk lesz mint ma.
2008. jún. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megnyugtató olvasni hogy ezzel nemcsak én vagyok igy. 8 hetes babóm az éjszakát átalussza, de a nappal csak 5 perceket alszik. Már fogalmam sincs hogy mit csinálljak. Igy sokat sirdogáll, és nekem is egésznap jóformán a cicin van.
2008. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!